سکانس وحشت در سناریوی هووی پیر! +عکس

کد خبر: 1026648

روز گذشته با کشف اجساد مادر و فرزند خردسالش از عمق ۷ متری یک چاه متروکه در منزل مسکونی که به طرز فجیعی به قتل رسیده بودند، سکانس وحشت در سناریوی هولناک هووی پیر کلید خورد.

خراسان: در پی اعترافات پیرزنی که به اتهام قتل یک مادر و فرزند از سال گذشته در بازداشت به سر می‌برد، صبح روز گذشته ادامه تلاش نیرو‌های آتش نشانی و شهرداری مشهد برای یافتن بقایای اجساد در عمق یک چاه متروکه ادامه یافت. این تلاش‌ها که در حضور قاضی ویژه قتل عمد از شب سه شنبه گذشته آغاز شده بود با به کارگیری بیل مکانیکی و دیگر تجهیزات حفر چاه روند سریع تری گرفت تا این که حدود ساعت یک بعدازظهر تلاش نیرو‌های زحمتکش آتش نشانی به نتیجه رسید و پس از حدود ۷ متر گودبرداری بالاخره بقایای اجساد مادر و پسر ۲.۵ ساله اش نمایان شد، وقتی اجساد قربانیان جنایت هولناک هوو، از عمق چاه بیرون آمد، صحنه‌ای تکان دهنده رقم خورد که دل‌ها را لرزاند.

پیرزن که بیشتر از یک سال با کابوس این جنایت وحشتناک زندگی کرده بود، وقتی بقایای اجساد را دید در گوشه‌ای نشست و چنین وانمود کرد که از مشاهده اجساد، ناراحت شده است!

سکانس وحشت در سناریوی هووی پیر! +عکس

اما این صحنه زمانی رقت بار شد که جسد پسر بچه بی گناه با دهانی چسب زده بیرون آمد. این پیرزن که تاکنون مدعی بود ابتدا کودک به درون چاه سقوط کرده و او مادر کودک را به قتل رسانده و پیکرش را داخل چاه انداخته است، در برابر نگاه پرسشگر قاضی احمدی نژاد، به تشریح سکانس تلخ دیگری از این سناریوی هولناک پرداخت و گفت: من دست‌ها و دهان هوویم را با چسب پهن بستم و او را به درون چاه متروکه داخل حیاط انداختم. وقتی دیدم پسر ۲.۵ ساله اش گریه می‌کند، چسبی به دهان او نیز زدم و پیکرش را درون چادر پیچیدم و به همان صورت نزد مادرش انداختم. بعد هم بقچه لباس و دیگر خار و خاشاک‌های موجود در حیاط را جمع کردم و به داخل چاه ریختم. برای آن که اثری باقی نگذارم کبریت کشیدم داخل چاه را نیز آتش زدم!

سکانس وحشت در سناریوی هووی پیر! +عکس

گزارش خراسان حاکی است در حالی که متهم به قتل ادعا دارد انگیزه او از ارتکاب چنین جنایت هولناکی فقط گم شدن النگوی طلایش است، اما بررسی‌های پلیس نشان می‌دهد که همسر پیرزن در سال ۹۷ به دلیل واژگونی تراکتور در روستا جان خود را از دست داده بود و کبری (هووی پیرزن) که در روستا زندگی می‌کرد برای گرفتن بخشی از ارثیه همسرش نزد زهرا (متهم) می‌رفت که این حادثه وحشتناک رقم خورده است.

گزارش خراسان، در همین حال شواهد موجود و همچنین تحقیقات گسترده کارآگاهان که با راهنمایی‌ها و دستورات ویژه قاضی احمدی نژاد همراه است این احتمال را قوت می‌بخشد که برخی از نزدیکان پیرزن در وقوع این جنایت با او همدست بوده اند. تحقیقات غیرمحسوس همچنین بیانگر آن است که یکی از دختران زهرا (متهم به قتل) دست نوشته‌ای را از طرف کبری (مقتول) به عنوان این که «من زنده ام» نوشته تا به دست خواهر کبری برسد! این گزارش حاکی است بررسی‌های بیشتر درباره زوایای پنهان این جنایت با هدایت و نظارت سرهنگ جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) و توسط کارآگاه عظیم نژاد (افسر پرونده) همچنان ادامه دارد.

سابقه خبر

خرداد سال گذشته یکی از بستگان زن ۳۸ ساله‌ای به نام کبری با تسلیم شکواییه‌ای به پلیس آگاهی مدعی شد که خواهرش به همراه پسر ۲.۵ ساله اش به نام محمد طا‌ها از روستای مارشک به منزل هوویش (زهرا) در مشهد آمده است، اما اکنون به طرز مرموزی گم شده اند و هوویش نیز ادعا می‌کند از آن‌ها اطلاعی ندارد! به گزارش خراسان، تحقیقات در این باره با دستورات محرمانه قاضی احمدی نژاد آغاز و هووی کبری بازداشت شد او بعد از یک سال در نهایت لب به اقرار گشود و به قتل مادر و کودک اعتراف کرد. این درحالی بود که قاضی ویژه قتل عمد با توجه به شواهد و دلایل موجود یقین داشت که پیرزن دست به جنایت زده است و یک سناریوی ساختگی را بیان می‌کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها