دفن جسد زن میان دو دیوار با اعتراف هولناک مرد ۹ زنه در تهران فاش شد

کد خبر: 1029653

بنای ۷۳ ساله که همسرش را خفه کرده و جسدش را در میان دو دیوار دفن کرده بود، پس از ۱۰ ماه لب به اعتراف گشود.

رکنا: رسیدگی به پرونده قتل از ۲۵ دی ماه سال گذشته و به دنبال ناپدید شدن زن ۴۸ ساله‌ای به نام اعظم آغاز شد. شوهر ۷۳ ساله این زن به ماموران پلیس فیروزکوه گفت: همسرم ساعت پنج صبح امروز برای پیاده‌روی از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت. با طولانی شدن غیبتش، به موضوع مشکوک شده و اطراف خانه را جست‌وجو کرده، اما ردی او به دست نیاوردم به همین خاطر تصمیم گرفتم شکایت کنم.

پس از این شکایت ماموران تحقیقات خود را آغاز کرده و در بررسی‌های اولیه متوجه شدند، اعظم همسر دوم پیرمرد بوده و زن میانسال رابطه خوبی با فرزندان شوهرش داشت.

تجسس‌های پلیسی در این رابطه ادامه داشت تا این‌که بعد از گذشت ۱۰ ماه از این ماجرا جست‌وجو‌ها برای یافتن این زن بی نتیجه ماند و فرضیه قتل او پر‌رنگ شد.

سرهنگ بهزاد عبدیان، رئیس پلیس شهرستان فیروزکوه در این باره گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات به این نتیجه رسیدند که ماجرای ناپدید شدن این زن هنگام پیاده‌روی دروغ است و به احتمال، این زن توسط همسرش به قتل رسیده است. به همین خاطر تحقیقات از همسر ۷۳ ساله او از سر گرفته شد تا این‌که پنجم آبان به قتل اعتراف کرد و راز این جنایت هولناک فاش شد. انگیزه قتل

متهم درباره انگیزه‌اش از قتل گفت: بعد از مرگ همسرم با اعظم آشنا شدم. او بازنشسته بود و بچه‌ای نداشت. هفت سال قبل ازدواج کردیم. او رابطه خوبی با فرزندانم داشت.

ابتدا در بومهن زندگی می‌کردیم، اما بعد از مدتی تصمیم گرفتیم به خانه‌باغی که در فیروزکوه داشتم برویم و در آنجا زندگی کنم. همسرم پس‌اندازش را به من داد تا در ساخت خانه استفاده کنم. بعد از تعمیرات خانه‌باغ راهی آنجا شدیم.

همین خانه‌باغ باعث درگیری ما شد و روز حادثه دوباره دعوا کردیم. در حالی که عصبانی بودم، او را با روسری خفه کردم. بعد از قتل به‌دنبال راهی برای مخفی کردن جسد بودم. به همین خاطر در انتهای خانه دو دیوار کشیده و جسد را در میان آن قرار داده و رویش را سیمان کردم.

به گفته فرمانده انتظامی فیروز‌کوه، بعد از این اعتراف، تیم پلیسی راهی خانه مورد نظر شده و با تخریب دیوار، جسد زن ۴۸ ساله را پیدا کرده و با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل کردند.

دادستان عمومی و انقلاب دماوند هم دیروز اعلام کرد؛ متهم در جریان بازسازی صحنه قتل، به تشریح جنایت پرداخت و دوباره تاکید کرد همسرش را با روسری خفه کرده است. قاتل، حرفه‌ای عمل کرده بود

برادر مقتول هم دیروز گفت: خواهرم پیش از ازدواج با پیرمرد بنا، دوبار ازدواج کرده بود. در ۱۸ سالگی برای اولین بار ازدواج کرد. همسر اولش مردی بداخلاق بود و بعد از شش ماه جدا شدند.

بعد از آن با مرد دیگری ازدواج کرد که چند سال قبل شوهر دومش فوت کرد. او بهیار ارتش بود و بعد از بازنشستگی با مرد بنا ازدواج کرد. آن‌طور که ما از پلیس فهمیدیم، متهم به قتل، قبل از خواهرمان هشت زن عقدی و صیغه‌ای داشته و خواهر ما نهمین همسرش بوده است. البته این موضوع را پلیس به ما گفته است.

وی ادامه داد: بعد از ناپدید شدن خواهرمان جست‌وجوی گسترده‌ای برای یافتن او آغاز کردیم و هفته‌ای دو بار برای پیگیری پرونده از تهران به فیروزکوه می‌رفتیم. متهم به قتل خیلی حرفه‌ای پیکر خواهرمان را در میان دو دیوار مخفی کرده بود و اگر اعتراف نمی‌کرد، هیچ‌وقت جسد پیدا نمی‌شد. خواهرمان حدود ۸۰ کیلو وزن داشت و نمی‌دانم پیرمرد چطور توانسته او را بالای دیوار قرار دهد و روی جسد را بپوشاند.

وی درباره انگیزه قتل گفت: خواهرم دو خانه در پردیس و فیروزکوه داشت و برای ساخت این خانه‌باغ هم به همسرش کمک کرد که همین خانه محل قتلش شد

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها