تکمیل ظرفیت بهشت زهرا برای تدفین فوت شدگان صحت دارد؟

کد خبر: 1029924

ری- مدیرعامل سازمان بهشت زهرا ضمن تکذیب شایعه تکمیل ظرفیت غسالخانه بهشت زهرا گفت: بهشت زهرا جز دستگاه‌های خدمات رسان است و امکان تعطیلی در این سازمان وجود ندارد.

خبرگزاری مهر: سعید خال عصر شنبه در جمع خبرنگاران در واکنش به شایعه اخیر فضای مجازی مبنی بر تکمیل ظرفیت بهشت زهرا برای تدفین فوت شدگان اظهار داشت: این ادعا کذب است و هیچ سندیتی ندارد و سازمان بهشت زهرا با قوت به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

خال با اشاره به اینکه ادامه فعالیت سازمان بهشت زهرا به این معنا نیست که با بحران مواجه نیستیم گفت: ما ۸ ماه است که با بحران کرونا در حال دست و پنجه نرم کردن هستیم و از مردم خواهش می‌کنیم به جای توجه و دامن زدن به این شایعات بی اساس با تمام توان پروتکل‌ها را اجرا کند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا از باز بودن ۲ درب از ۱۶ درب این مکان خبر داد و بیان داشت: ما در بهشت زهرا جز دستگاه‌های خدمات رسان هستیم و امکان تعطیلی در این سازمان وجود ندارد.

وی گفت: از مردم می‌خواهیم هر چه بیشتر نسبت به رعایت پروتکل‌ها اقدام کنند و همکاران در بهشت زهرا از صبح زود فعالیت را آغاز می‌کنند و تا ساعات خارج از زمان کاری هم به خدمات رسانی مشغول هستند.

خال عنوان داشت: تهران ۲۰۰ به طور عادی متوفی در روز دارد که به این آمار ۱۵۰ متوفی دیگر اضافه شده که فشار کار پرسنل را بالا برده و تا کنون سعی شده داغداران را تکریم کنند و در همه ایام کارکنان حضور دارند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت