کمبود ویتامین باعث کشته شدن یک دانش‌آموز شد! +عکس

کد خبر: 1030227

یک معلم هنگام رفتن به مدرسه به علت کمبود ویتامین و احساس خستگی در تصادف رانندگی مرتکب قتل شد.

کمبود ویتامین باعث کشته شدن یک دانش‌آموز شد! +عکس

باشگاه خبرنگاران: هرموقع قتلی اتفاق می‌افتد، دلیل و انگیزه‌ای پشت این اتفاق وجود دارد. قتل می‌تواند علت‌های گوناگونی از جمله کینه، انتقام و ... داشته باشد. گاهی نیز قتل‌ها به صورت غیرعمد و ناخواسته صورت می‌گیرد که در اکثر این مواقع قصد و نیت قبلی وجود ندارد. معمولا قتل‌هایی که در تصادفات رانندگی صورت می‌گیرند از جمله این قتل‌ها هستند.

خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه یک معلم دانش‌آموز خود را کشته است. این اتفاق واکنش‌های زیادی در بر داشت. اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که معلم به دلیل کمبود ویتامین دچار خستگی شده است و کنترل ماشین خود را از دست داده‌است.

با بررسی جزئیات بیشتر متوجه شدیم که کارولین ادسفورت ۴۳ ساله، در حال حرکت به سمت محل کار بود که سرش گیج رفته و به چراغ راهنمایی برخورد کرد. شدت برخورد آنقدر بود که چراغ راهنمایی به روی پسر افتاد. این دانش‌آموز در حال رفتن به کالج هیترشاو در اولدهام، در منچستر بود که این حادثه برای او رخ داد و منجر به زخمی شدن او از ناحیه سر شد و در راه بیمارستان درگذشت. نکته تاسف آور این است که مادر و خواهر پسر این حادثه را شنیدند و به محل حادثه رفتند و متوجه این اتفاق دردناک شدند.

پلیس درباره این تصادف تحقیق خود را آغاز کرد تا متوجه شد که علت این اتفاق کمبود ویتامین B-۱۲ در بدن این معلم بوده است که باعث گیج رفتن سر او و رخ دادن این تصادف شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها