موبایل قاپی پسر عموها در پایتخت

کد خبر: 1031787

سرهنگ قاسم دستخال از دستگیری سارقی موبایل قاپ خبر داد که با همکاری پسر عمویش ۳۵ فقره سرقت مرتکب شده بود.

باشگاه خبرنگاران جوان: سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال رئیسی پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت گفت: در پی افزایش چند فقره قاپ زنی در محدوده سرکلانتری سوم، کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت‌های خاص پایگاه سوم پلیس آگاهی در مهر ماه طرحی گسترده با همکاری کلانتری‌های تابعه اجرا کردند.

وی ادامه داد: با افزایش گشت زنی‌های انتظامی به ویژه نقاط آسیب پذیر، کارآگاهان به راکب و ترک نشین موتورسیکلتی در گشت زنی‌های انتظامی مظنون شدند که راکب موتورسیکلت به محض مشاهده خودروی پلیس، از محل متواری و پس از دقایقی تعقیب و گریز در نهایت ترک نشین در خیابان مطهری به هویت امیر دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال یافت.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه در بررسی سوابق متهم مشخص که وی سابقه دار بوده و پیش‌تر به جرم سرقت و گوشی قاپی دستگیر شده است، اضافه کرد: کارآگاهان در گام بعدی از تحقیقات پلیسی رد پای وی را در چند فقره سرقت اخیر کشف و متهم که چاره‌ای جز به اعتراف نداشت، به ۳۵ فقره سرقت با همدستی پسر عموی اش به نام نادر اعتراف کرد.

سرهنگ دستخال با بیان اینکه متهم در بازجوئی‌های پلیسی منکر اطلاع از محل سکونت پسرعمویش است، گفت: با هماهنگی‌های قضایی تا کنون ۲۷ تن از مال باختگان شناسایی و امیر را به عنوان یکی از سارقان معرفی کرده‌اند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی در پایان گفت: تحقیقات پلیسی برای شناسایی مخفیگاه متهم دوم پرونده ادامه دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت