کار غیراخلاقی پرستار سالمندان کار دستش داد + عکس

کد خبر: 1032356

یک پرستار خانه سالمندان به دلیل سیلی زدن به صورت سالمندان مبتلا به آلزایمر و مجبور کردن آن‌ها به ریختن غذای گرم در داخل دهان دیگری زندانی شد.

کار غیراخلاقی پرستار سالمندان کار دستش داد + عکس

باشگاه خبرنگاران: کارلا گراهام پرستار خانه سالمندان به دلیل سیلی زدن به سالمندان مبتلا به آلزایمر و مجبور کردن آن‌ها به ریختن غذای گرم در داخل دهان دیگری زندانی شد. همکاران کارلا گراهام ۶۰ ساله دیده بودند که او پس از این که سالمندان به کار او و اذیت کردنشان اعتراض کرده‌اند با قاشق آن‌ها را می‌زده طوری که بدن آن‌ها از شدت ضربه به رنگ قرمز درآمده بود.

گراهام به دلیل بدرفتاری با سالمندان بی‌گناه زندانی شد. یکی از قربانیان گفته بود که پس از اعتراض به من سیلی زد و همکاران او نیز، او را ترسناک توصیف کردند. قاضی این پرونده در مورد سه قربانی گفت: "آن‌ها به شدت آسیب پذیر بوده و قادر به انجام حتی کار‌های خود نبودند. آن‌ها کاملا در اختیار شما بودند و شما هرطور که می‌خواستید با آن‌ها برخورد کردید. به قضاوت من شما برای این کار مناسب نبودید و حوصله لازم را برای این کار ندارید. در اینجا اعتماد نقض شده است که شما آن را به شکلی فاحش به آسیب پذیرترین افراد نقض کرده‌اید. "

کار غیراخلاقی پرستار سالمندان کار دستش داد + عکس

همکاران این مجرم از سوءاستفاده او از بیماران آلزایمری پرده برداری کردند، اما خود او این اتهامات را انکار کرده، گراهام قبلا هم به جرم سرقت و کلاهبرداری محکوم شده بود. او در دادگاه مجرم شناخته شد و به هشت ماه زندان محکوم شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها