بازداشت عوامل تخریب شیشه‌های خودرو در محله خزانه

کد خبر: 1032654

۵ عامل تخریب شیشه‌های واحدهای صنفی و خودروی شهروندان در محله خزانه بازداشت شدند.

خبرگزاری تسینم: 21 آبان ماه جاری، 9 نفر از شهروندان محله خزانه با در دست داشتن دستور قضایی مبنی بر شناسایی متهمان یک پرونده به پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی مراجعه و نسبت به تخریب شیشه‌های واحدهای صنفی و خودروهایشان اعلام شکایت کردند.

تحقیات اولیه حاکی از آن بود که پنج شرور با استفاده از دو دستگاه موتورسیکلت با پوشاندن سر و صورت خود در نیمه‌های شب ضمن مراجعه به محله خزانه، شیشه‌های سه واحد صنفی و 6 دستگاه از خودروهای شهروندان را که در کنار خیابان پارک شده بود تخریب کرده و پیش از حضور مأموران کلانتری محل از محل گریخته‌اند.

در ادامه تیمی از مأموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی مسئولیت پرونده را بر عهده گرفته و در رصدهای اطلاعاتی و تحقیقات میدانی موفق شدند مخفیگاه متهمان را که یک گاوداری در حوالی کهریزک بوده شناسایی کنند.

با هماهنگی‌های قضائی هر پنج متهم در کمتر از 24 ساعت در مخفیگاهشان دستگیر شده و در تحقیقات مقدماتی به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

بر اساس این گزارش، کارشناسان میزان خسارت وارده توسط متهمان را یک میلیارد ریال برآورد کرده‌اند و انگیزه متهمان از تخریب اموال شهروندان در حال بررسی است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت