تکذیب ادعای طبری درباره نحوه دستگیری اش

کد خبر: 1033728

روزنامه شرق در شماره امروز خود در خصوص ادعای اکبر طبری درباره نحوه بازداشتش به نقل از یک منبع آگاه نوشت: بازداشت اکبر طبری طبق روال معمول انجام شده است و داستان دستگیری در خانه یکی از مسئولان کذب است.

تکذیب ادعای طبری درباره نحوه دستگیری اش

خبرگزاری فارس: روزنامه شرق در شماره امروز خود در خصوص ادعای اکبر طبری درباره نحوه بازداشتش نوشت: یک منبع آگاه در پاسخ به پیگیری خبرنگار «شرق» درباره صحت ادعای اکبر طبری در موضوع کیفیت بازداشتش گفت: بازداشت طبری طبق روال معمول انجام شده و مطالب مطرح‌شده از جانب این محکوم، تقریبا شبیه یک داستان پلیسی است.

این منبع افزود: بازداشت طبری در مرداد سال ۹۸ با حکم قضائی و با حضور معدودی از مأموران انجام شد؛ چرا‌که برای بازداشت چنین شخصی اساسا به نفرات و امکانات ویژه‌ای نیاز نبود؛ بنابراین ادعا‌هایی مبنی‌بر دستگیری او در منزل یکی از مسئولان به دست ۵۰ مأمور و درگیر‌شدن آن‌ها با تیم حفاظت ایشان کاملا کذب و داستان‌سرایی است.

گفتنی است اکبر طبری در جوابیه‌ای که از زندان اوین برای «شرق» فرستاده بود، مدعی شده بود زمان بازداشتش در آمل و در منزل صادق آملی‌لاریجانی بوده است. مأموران بدون داشتن نیابت قضائی و با درگیری با محافظان آملی‌لاریجانی در نهایت او را بازداشت کرده‌اند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها