دستگیری باطری دزد محله نازی آباد

کد خبر: 1034426

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای باطری خودرو و اعتراف به ۲۴ فقره سرقت خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان: سرهنگ دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: ساعت ۲۰:۰۰ یکم آذر ماه واحد گشت کلانتری ۱۳۰ نازی آباد حین گشت زنی در محدوده کلانتری به رفتار‌های راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پراید ظنین شدند.

وی با اشاره به اینکه ماموران برای بررسی موضوع شماره پلاک انتظامی خودرو را استعلام کردند، افزود: در پاسخ استعلام انجام شده مشخص شد که خودرو سرقتی بوده و چند روز پیش در محدوده کلانتری نازی آباد سرقت شده است.

این مقام انتظامی عنوان کرد: بلافاصله ماموران کلانتری برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند و موفق شدند پس از مدتی تعقیب و گریز خودروی متهمان را متوقف و راننده و سرنشین آن را دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های بیشتر از داخل خودروی متهمان سه دستگاه باطری سرقتی کشف و متهمان ۳۵ و ۳۱ ساله به سرقت خودروی سواری پراید و سرقت باطری‌ها در روز جاری با همکاری یکدیگر با خودروی سرقتی معترف شدند.

سرکلانتر هفتم تهران با بیان اینکه متهمان به کلانتری انتقال یافتند و در رصد‌های اطلاعاتی مشخص شد که هر دو سابقه دار می‌باشند، تصریح کرد: متهمان در بازجوئی‌های اولیه اظهار داشتند که سرقت‌ها را از خودرو‌های فاقد ایمنی و یا خودرو‌هایی که ایمنی کمتری داشتند سرقت می‌کردند.

سرهنگ جلیلیان افزود: هر دو متهم در کلانتری به ۲۴ فقره سرقت اعتراف و شناسایی جزئیات پرونده و کشف جرائم احتمالی کماکان ادامه دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت