دردسر تهرانی‌ها برای پلیس ۱۱۰: سوالات کرونایی را از۴۰۳۰ بپرسید

کد خبر: 1035730

معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از افزایش ۴ برابری تماس تهرانی‌ها با پلیس ۱۱۰ و مطرح کردن موارد غیر پلیسی و مرتبط با کرونا خبر داد.

خبرگزاری فارس: معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران با اشاره به افزایش تماس‌های مردمی با سامانه ۱۱۰ پلیس و طرح سوالات مردم در خصوص محدودیت‌های کرونایی، گفت: سامانه ۱۱۰ صرفا برای فوریت‌های پلیسی طرح ریزی شده است.

سردار "پرویز یعقوبی "با اشاره به اجرای محدودیت‌های مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، بیان داشت: با توجه به اجرای طرح سراسری محدودیت‌های کرونایی از ابتدای آذر ماه تماس‌های شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی و استعلام در خصوص نحوه اجرای طرح تردد به نحو چشمگیری افزایش داشته است.

وی با اشاره به اینکه در دو روز اول طرح بیش از ۲۱۰ هزار تماس با سامانه ۱۱۰ گرفته شد، گفت: حجم تماس‌های صورت گرفته با سامانه ۱۱۰ چهار برابر افزایش داشه است که ادامه این روند باعث از بین رفتن تماس‌های شهروندان در موقعیت‌های اضطراری می‌شود.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تأکید بر اینکه به منظور کاهش مشغول ماندن خطوط ۱۱۰ و با توجه به اینکه سامانه ۱۱۰ برای رسیدگی به فوریت‌های پلیسی می‌باشد، عنوان داشت: توصیه می‌شود شهروندان گرانقدر تهرانی سوالات و موارد خود را در خصوص ویروس کرونا با سامانه ۴۰۳۰ در میان بگذارند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت