مردم اسلامشهر به آرامستان ها مراجعه نکنند

کد خبر: 1036624

فرماندار اسلامشهر گفت: از مردم اسلامشهر درخواست داریم به آرامستان‌ها مراجعه نکنند.

خبرگزاری مهر: فرماندار اسلامشهر گفت: از مردم اسلامشهر درخواست داریم به آرامستان‌ها مراجعه نکنند.

مسعود مرسلپور عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص نحوه فعالیت ادارات و حضور کارکنان در هفته آینده اظهار داشت: طی هفته آتی همچون هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم، وضعیت ادارات و کارکنان اسلامشهر بر مبنای وضعیت نارنجی خواهد بود.

مرسلپور افزود: اگر ستاد کرونای استان تهران و یا سازمان امور اداری و استخدامی کشور ضوابط جدیدی اعلام کردند به ادارات شهرستان ابلاغ خواهد شد.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه به مسئولان آرامستان‌های شهرستان ابلاغ شده تا از هرگونه مراسم ختم و فاتحه خوانی جلوگیری کنند تا شاهد ازدحام و تجمع جمعیت نباشیم گفت: از مردم فهیم اسلامشهر نیز درخواست داریم تا همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند و از مراجعه به آرامستان‌های شهرستان از جمله امام زاده عقیل (ع) و دارالسلام خودداری کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه تیم‌های گشت مشترک جهت کنترل رعایت محدودیت‌های وضعیت نارنجی در سطح شهرستان تا امروز از ۹۵۵ واحد صنفی بازدید کرده‌اند و اکثر واحدهای پلمب شده کافه، قهوه خانه و آرایشگاه‌های زنانه بوده‌اند عنوان داشت: در مجموع به متصدیان ۶۱۰ واحد صنفی تذکر لسانی داده شد و ۱۳۶ واحد نیز اخطار کتبی پلمب دریافت کردند که امیدوار هستیم با همکاری مردم و رعایت ۱۰۰ درصدی پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی شاهد بهبود وضعیت بیماری کووید ۱۹ در اسلامشهر باشیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت