ترافیک سنگین در محور تهران-فشم

کد خبر: 1036784

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در محور تهران – فشم محدوده رودک از بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های اردبیل، بوشهر، گیلان و مازندران خبر داد.

خبرگزاری فارس: علی اکبرآشوری در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از ۲۲۵۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* تردد روان در محور‌های هراز و کندوان

وی در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محور‌های شمال، اظهار کرد: دوربین‌های نظارت تصوری تردد روان در محور‌های هراز، فیروزکوه و کندوان، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها از بروز ترافیک سنگین در محور تهران - فشم محدوده رودک خبر داد.

* بارش باران در محور‌های ۴ استان

آشوری از بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های اردبیل، بوشهر، گیلان و مازندران خبر داد.

وی از راننده‌های محور‌های کوهستانی و برف گیر خواست حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

‌* آزادراه تهران-کرج پرترددترین جاده کشور‌

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج، آزادراه کرج-تهران و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.

* کاهش ۶ درصدی ترافیک جاده‌ها‌

آشوری افزود: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۷۸ دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل ۶.۱ درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۹ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

* انسداد ۱۱ جاده

وی با اشاره به انسداد چندین جاده بیان کرد: در حال حاضر کماکان محور سروآباد-پاوه، جاده پونل - خلخال، جاده فرعی شمشک-دیزین، محور وازک-بلده در مازندران و جاده قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰، به دلیل نداشتن ایمنی کافی مسدود است تا ترافیک عبوری در این محور‌های نداشته باشیم.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها افزود: همچنین جاده شهداد - نهبندان، محور گنج نامه-تویسرکان، محور خرم‌آباد-پلدختر، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و محور پدافند جنوب غرب - امیدیه در استان خوزستان نیز به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت