حکم جالب قاضی اهوازی برای دو پزشک

کد خبر: 1038215

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کارون گفت: دو پزشک به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات در حوزه مدیریت پسماند‌های پزشکی، به ویزیت رایگان بیماران محروم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی شهرستان کارون به مدت دو سال محکوم شدند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کارون گفت: دو پزشک به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات در حوزه مدیریت پسماند‌های پزشکی، به ویزیت رایگان بیماران محروم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی شهرستان کارون به مدت دو سال محکوم شدند.

عباس ظاهری شهماروندی اظهار کرد: در پی شکایت اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کارون از دو پزشک به خاطر عدم توجه به مدیریت پسماند‌ها و رهاسازی پسماند‌های پزشکی در خیابان و تهدید علیه بهداشت عمومی و معرفی آن‌ها به مراجع قضایی جهت رسیدگی به جرم، از سوی قاضی پرونده حکمی بدوی و جالب برای این دو پزشک صادر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان، وی با بیان اینکه این دو پزشک در شهرستان کارون به علت تخلفات در حوزه پسماند پزشکی به ویزیت رایگان بیماران محروم به مدت دو سال محکوم شده‌اند، افزود: بر اساس این حکم، این دو پزشک هر کدام محکوم به ویزیت رایگان ۱۰۰ نفر بیمار در هر سال به مدت دو سال محکوم شدند که این بیماران از افراد محروم و مددجویان تحت کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی شهرستان هستند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کارون ادامه داد: این پزشکان باید در مدت دو سال و با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی شهرستان، مجموعا ۴۰۰ بیمار را به صورت رایگان ویزیت کنند و این کار باید با هماهنگی اداره بهزیستی و کمیته امداد انجام و تایید شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت