تمدید مهلت ثبت نام بدون آزمون داوطلبان ارشد

کد خبر: 1040105

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون سال ۹۹ تا روز ۳ دی خبر داد.

باشگاه خبرنگاران: فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون خبر داد و گفت: ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ از سه‌شنبه، ۲۵ آذر آغاز شد و مقرر بود این مهلت ساعت ۲۴ امروز یک‌شنبه، ۳۰ آذر به پایان برسد.

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش افزود: با توجه به اعمال اصلاحات در دفترچه آزمون و همچنین به منظور ایجاد تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشده اند فرصت مجدد ثبت نام ایجاد شد؛ لذا داوطلبانی که تا امروز موفق به ثبت نام نشده اند می‌توانند تا پایان روز چهارشنبه ۳ دی ماه نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش ادامه داد: با توجه به اینکه داشتن مغایرت معدل برای پذیرفته شدگان موجب لغو قبولی خواهد شد، به متقاضیان توصیه می‌شود در درج معدل خود دقت لازم را به عمل آورند و حتی اگر ثبت نام آن‌ها توسط خودشان انجام نمی‌پذیرد با مشاهده پرینت تقاضانامه نسبت به کنترل دقیق موارد درج شده در آن اقدام کرده و قبل از پایان مهلت ثبت نام که امکان ویرایش اطلاعات برای آن‌ها وجود دارد نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام کنند.

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش ادامه داد: داوطلبان باید به منظور اطلاع از اصلاحات دفترچه به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و اصلاحیات دفترچه را مطالعه کنند.

زرین آمیزی افزود: اگر فردی در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ ثبت نام کرده و در این مرحله نیز متقاضی ثبت نام برای رشته‌های پذیرش با سوابق تحصیلی شود و در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گیرد در صورتی که تمایل به انصراف از شرکت در آزمون سال ۱۴۰۰ داشته باشد به شرط ارائه درخواست حداکثر تا تاریخ ۹۹/۱۰/۳۰ هزینه ثبت نام به او عودت داده می‌شود. بدیهی است این افراد از فرآیند آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ حذف خواهند شد.

زرین آمیزی در پایان تاکید کرد: متقاضیانی که در این مرحله پذیرفته شوند، در صورتی که پذیرفته شده نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ باشند، قبولی قبلی آنان لغو خواهد شد. این دسته از متقاضیان حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت