دستگیری ۲ شرور مسلح تهرانی در جنگل

کد خبر: 1042447

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از بازداشت دو شرور مسلحی خبر داد که پس از تیراندازی در خیابان هاشمی، به یک روستای جنگلی در شمال کشور گریخته در آنجا مخفی شده بودند.

خبرگزاری تسنیم: رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از بازداشت دو شرور مسلحی خبر داد که پس از تیراندازی در خیابان هاشمی، به یک روستای جنگلی در شمال کشور گریخته در آنجا مخفی شده بودند.

سردار علی ذوالقدری با اعلام خبر بازداشت دو شرور مسلح، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت سه بامداد یازدهم آذر ماه امسال تعدادی از شهروندان در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی 110، اعلام کردند دو شرور با تیراندازی به سمت یک مغازه اغذیه‌فروشی در حوالی خیابان هاشمی شیشه و کرکره آن را تخریب کرده و از محل گریخته‌اند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران افزود: بلافاصله تیمی از مأموران این پلیس در نشانی اعلامی حاضر شده که مشخص شد متهمان با شاکی اختلاف حساب مالی دارند.

وی با بیان اینکه در بررسی سوابق متهمان مشخص شد، هر دو سابقه‌دار بوده و سابق بر این دستگیر و روانه زندان شده‌اند، بیان کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آمد، متهمان پس از تخریب شیشه و کرکره مغازه مذکور، به محل سکونتشان تردد نداشته و در محل دیگری مخفی شده‌اند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهمان در یکی از روستاهای جنگلی شهرهای شمالی شناسایی شد، افزود: تیمی از مأموران پلیس امنیت عمومی با اخذ نیابت قضائی به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند آنها را در یک عملیات پلیسی دستگیر کنند.

به گفته ذوالقدری هر دو متهم به جرم ارتکابی اعتراف کرده و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت