محدودیت ترافیکی آخرهفته

کد خبر: 1042470

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران-قزوین حدفاصل شهرک جهان نما تا پایانه شهید کلانتری، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-شهریار محدوده شهر قدس خبر داد.

خبرگزاری فارس: ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، بیان کرد: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-شهریار

وی اظهار کرد: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر در آزادراه قزوین-رشت، ‌آزادراه تهران-شمال و محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، در مسیر رفت و برگشت تردد روان است.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها بیان کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

محرابی نیا با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین حدفاصل شهرک جهان نما تا پایانه شهید کلانتری، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران - شهریار محدوده شهر قدس خبر داد.

* بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18

وی در تشریح آخرین وضعیت تردد در جاده ها اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد آخرین اطلاعات حاصل از 2285 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 2.8 درصد افزایش نشان می‌دهد؛ در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 5 تا 6 صبح ثبت شد..

‌* آزادراه‌ کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اضافه کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه‌ کرج-قزوین با 112 هزار و 726 تردد، آزادراه کرج-تهران با 111 هزار و 585 هزار و 859 تردد و آزادراه تهران-کرج با 97 هزار و 425 تردد ثبت شد.

* اعمال محدودیت ترافیکی در محور کندوان در روزهای غیر تعطیل

محرابی نیا اظهار داشت: طبق اعلام قبلی، محور کندوان حدفاصل کیلومتر 5 تا 15 از مرزن آباد تا دزدبن از 8 دی تا 12 اسفند از ساعت 08:00 تا 17:00 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به‌ دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

* انسداد 11 جاده به دلیل کاهش ایمنی تردد

وی با اشاره به انسداد 11 جاده به دلیل کاهش ایمنی یادآور شد: در حال حاضر محور وازک-بلده در مازندران، جاده شهداد-نهبندان، جاده پونل - خلخال، محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور سروآباد-پاوه و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: همچنین در حال حاضر محور پدافند جنوب غرب - امیدیه در استان خوزستان، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، محور گنج نامه-تویسرکان و محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نبود ایمنی مسدود است

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت