هشدار سازمان بازرسی به برخی بانک‌ها

کد خبر: 1042484

رییس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به مشکلات بانکی واحدهای تولیدی، گفت: سازمان بازرسی با بانک‌هایی برخورد می‌کند که سود مازاد بر مصوبات بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار می‌گیرند.

خبرگزاری مهر: رییس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به مشکلات بانکی واحدهای تولیدی، گفت: سازمان بازرسی با بانک‌هایی برخورد می‌کند که سود مازاد بر مصوبات بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار می‌گیرند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن درویشیان ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شکوهیه قم با اشاره به رویکرد سازمان بازرسی در افزایش سفر به استان‌ها در دوره جدید گفت: قصد داریم با این روند مشکلات استان‌ها را تا آنجا که امکان پذیر است، شناسایی و حل آنها را مورد پیگیری قرار دهیم.

رئیس سازمان بازرسی کشور با اشاره به برخی مشکلات بخش تولید در قم بیان کرد: بانک‌ها نباید به هیچ عنوان سود بیشتری از مصوبه بانک مرکزی و شورای عالی پول و اعتبار از واحدهای تولیدی دریافت کنند و با تخلفات در این زمینه برخورد خواهد شد و در شرایط کرونایی مصوباتی برای واحدهای تولیدی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا مصوب و اعلام شد که باید این موارد اجرایی شود و سازمان بازرسی مسائل تعداد قابل توجهی از واحدهایی که با مشکل روبه‌رو بودند را مورد پیگیری قرار داده تا جهش تولید مورد تاکید رهبر معظم انقلاب محقق شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت