ترفند پیشخدمت باهوش برای اطلاع از کودک آزاری! +عکس

کد خبر: 1046249

پیشخدمت باهوشی که پس از مشاهده کودک آزاری والدینی در رستوران با روشی زیرکانه، کودک را نجات داد.

باشگاه خبرنگاران جوان: کاروالیو یک پیشخدمت است که در رستورانی در اورلاندو، فلوریدا کار می‌کرد، او پس از آنکه فهمید کودکی توسط خانواده‌اش مورد آزار قرار می‌گیرد با دادن کاغذ به صورت مخفیانه، او را از دست والدینش نجات داد. این پیشخدمت بعد از انجام این حرکت نامه‌ای که برای کودک فرستاده بود را در فضای مجازی منتشر کرد و این موضوع مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

در واقع ماجرا از این قرار است که پیشخدمت وقتی میبیند خانواده‎ای به فرزندشان غذا نمی‌دهند، تصمیم می‌گیرد با ترفندی هوشمندانه به کودک کمک کند و او جمله «کمک می‌خواهید؟» را روی یک کاغذ نوشت و به کودک داد. کاروالیو تلاش‌های زیادی در این راستا کرد تا در آخر کودک سرش را تکان داد و گفت: "بله"، بنابراین بلافاصله پیشخدمت به پلیس گزارش کرد پلیس تحقیق را بر اساس آغاز کرد و متوجه کودک آزاری از سمت والدین این کودک شد.

اقدام زیرکانه یک پیشخدمت برای اطلاع از کودک آزاری!

اداره پلیس اورلاندو همچنین ویدئویی را منتشر کرد که در آن کاروالیو تجربه خود را بازگو می‌کند. وی گفت:" به نظر می‌رسید خانواده عادی هستند، اما بعدا متوجه شدم که پسرشان را از غذا خوردن محروم می‌کنند. این اولین چیزی بود که توجه من را جلب کرد. " وی افزود:" من سعی کردم از پسر سوال کنم که آیا مشکلی پیش آمده است، اما شوهر مادر، تیموتی ویلسون، ۳۴ ساله دائم می‌گفت همه چیز خوب است. ".

اقدام زیرکانه یک پیشخدمت برای اطلاع از کودک آزاری!

اما کاروالیو گفت که من بعد از شنیدن این موضوع لحظه آرام نداشتم به همین دلیل، روی کاغذ برایش نوشتم کمک می‌خواهد یا خیر بعد از تایید او به کار خودم مطمئن شده و به پلیس گزارش دادم. تحقیقات پلیس شان داد که هم مادر این فرزند هم ناپدری او مقصر هستند و باید مجازات شوند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت