اشتباه وحشتناک؛ زنی حواس پرت مواد آتش زا خورد! +تصاویر

کد خبر: 1046455

زنی حواس پرت به جای آب نبات مشتی مواد آتش زا را به دهانش انداخت و دچار حادثه شد.

باشگاه خبرنگاران: یک مادر میانسال که اشتبا‌ها به جای آب نبات، مقداری مواد آتش‌زا را به داخل دهان خود انداخته بود دچار سوختگی شیمیایی شد. «لیزا بوثروید» ۴۸ ساله و اهل شهر راگبی در منطقه وارویک شِر انگلیس مدعی شد که این بسته مواد آتش زا را از قفس تنقلات فروشگاه زنجیره‌ای کوستکاتر خریداری کرده بود.

اما به گفته این زن زمانی که او مشتی از این آب نبات‌ها را به داخل دهان خود انداخت و شروع به گاز زدن آن کرد متوجه شد که اصلا طعمی شبیه به آب نبات ندارند. بنا به ادعای این زن این مواد آتش زا در داخل دهانش منفجر شد و لثه و لب وی دچار سوختگی شیمیایی شد. همچنین این اتفاق موجب شکستگی یکی از دندان‌های وی شد که برای مقابله با درد آن وی مجبور به مصرف مسکن‌های قوی شد.

لیزا گفت چند هفته احساس می‌کرد که دهانش آتش گرفته است و از شدت درد تقریبا قادر به خوردن و خوابیدن نبود. حدود یک ماه بعد درد وی آرام گرفت، اما او دنبال فرصتی بود تا دندانش را ترمیم کند.

لیزا که مادر یک فرزند است در این باره گفت: «من آن لحظه را به خاطر می‌آورم که مشتی آب نبات را به داخل دهانم انداختم و بلافاصله احساس کردم در دهانم انفجاری رخ داده است. احساس سوختگی داشتم. من هنوز هم درد می‌کشم و متاسفانه یکی از دندان هایم را از دست دادم. بدتر از هر چیزی این بود که این بسته مواد آتش زا در میان قفسه تنقلات کودکان قرار داده شده بود. واقعا اگر یک کودک اشتباهی مشابه اشتباه من را انجام می‌داد چه اتفاقی می‌افتاد؟»

یک سخنگوی فروشگاه کوسکاتر که لیزا از آن خرید کرده بود در این باره گفت: «امنیت و سلامتی مشتریان، در اولویت است و ما واقعا از شنیدن چنین اتفاقی نگران شدیم. با مسئول این فروشگاه زنجیره‌ای تماس گرفتیم و او به ما اطمینان داد که این مواد آتش زا از فروشگاه جمع آوری شده است.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت