واکنش ناجا به رفتار بد مامور در متفرق‌سازی مردم

کد خبر: 1047880

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی در خصوص متفرق نمودن مردم توسط مامور انتظامی بخش دیشموک توضیحاتی ارائه کرد.

خبرگزاری فارس: سرهنگ "جهان دیماز" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی حضور نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی در ساعت 1600 روز دوشنبه مورخه ۶ بهمن در بخش دیشموک و درخواست مسولین مربوطه به واسطه بیم انتشار ویروس کرونا و انتظام بخشی و متفرق نمودن جمعیت، مامورین انتظامی بخش مذکور در محل حاضر شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی با حضور در محل مشاهده کردند تعدادی زیادی از مردم بواسطه حل مشکلات خود در یک مکان بسته تجمع و بیم آن می‌رفت که بخاطر شیوع ویروس کرونا مشکلاتی برای آنها بوجود آید که در این رابطه یکی از ماموران جهت پیشگیری از ازدحام جمعیت و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، مردم را به بیرون از محوطه هدایت نمود.

این مقام انتظامی مسئول با عذر خواهی از مردم شریف دیشموک افزود: متاسفانه مامور مذکور رفتار مناسبی نداشته و ناجا هیچگونه اقدام و رفتاری خارج از نزاکت را از نیروهای تحت امرخود نمی پذیرد. لذا موضوع توسط بازرسی نیروی انتظامی استان بصورت ویژه در حال رسیدگی است وقطعا با هرگونه رفتار خلاف، و ناشایست در چارچوب مقررات برخورد خواهد شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت