ماجرای به دام انداختن دو سارق در پارکینگ

کد خبر: 1048055

معاون مبارزه با سرقت وسایل نقلیه پلیس آگاهی از دستگیری دو سارق موتورسیکلت خبر داد و گفت: یکی از سارقان حین سرقت "آپاچی" در پارکینگ یک خانه به دام افتاد.

خبرگزاری تسنیم: چندی قبل مردی در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی 110 از دستگیری سارق موتورسیکلتش خبر داد که اکیپی از مأموران کلانتری 121 سلیمانیه به محل اعلام خبر در خیابان پاسدار گمنام اعزام شدند.

مأموران با حضور در محل مطلع شدند که شاکی پرونده حدود ساعت 23 متوجه حضور فردی ناشناس که قصد بازکردن قفل موتور سیکلت آپاچی‌اش را در پارکینگ ساختمان داشته، شده و به کمک همسایه‌ها و با درگیری با سارق، موفق به دستگیری متهم به نام رامین 30 ساله شده است.

مأموران کلانتری سلیمانیه در تحقیقات پی بردند که متهم یکی از سابقه‌دارهای حرفه‌ای در زمینه سرقت است و در بازرسی از متهم ابزار مخصوص شکستن قفل موتور و مقداری مواد مخدر شیشه کشف کردند.

متهم در ادامه به دستور قضائی در اختیار کارآگاهان اداره هفتم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و در تحقیقات از وی مشخص شد با همدستی فردی دیگر تاکنون 20 فقره موتورسیکلت سرقتی را به شخصی به نام شاپور 31 ساله که مغازه موتورسازی دارد، فروخته است.

در ادامه سارق دوم نیز بازداشت، مغازه موتورسازی مالخر در منطقه پاکدشت شناسایی و با هماهنگی‌های قضائی، مالخر اموال سرقتی نیز در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

مالخر اموال سرقتی ضمن قبول خرید موتورسیکلتهای سرقتی گفته که موتورهای سرقتی را به یکی از شهرهای شمال غربی کشور منتقل کرده و در آنجا فروخته است که هماهنگی‌های قضائی یکی از موتورسیکلتهای سرقتی (موتور آپاچی) در شمال غربی کشور شناسایی و توقیف شد.

سرهنگ شمس‌الدین میرزکی؛ معاون مبارزه با سرقت وسایل‌نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به دستگیری اعضای باند سرقت، تحقیقات برای شناسایی دیگر جرائم احتمالی متهمان و کشف موتورهای سرقتی و استرداد آنها به تهران در دستور کار کارآگاهان اداره هفتم پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت