زمین‌لرزه ۴.۵ ریشتر در کرمان

کد خبر: 1048101

زمین لرزه‌ به بزرگی ۴.۵ ریشتر در عمق ۱۳ کیلومتری زمین، حوالی مردهك در کرمان را لرزاند.

تسنیم: زمین لرزه‌ به بزرگی ۴.۵ ریشتر در عمق ۱۳ کیلومتری زمین، حوالی مردهك در کرمان را لرزاند.

زلزله ۴.۵ ریشتری مردهک هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی نداشت / دهیاران منطقه در آماده‌باش هستند مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: زلزله ۴.۵ ریشتری مردهک عنبرآباد هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشته است.

رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اینکه ساعت 22 و 10 دقیقه امشب زلزله‌ای به بزرگی 4.5 ریشتر در عمق 13 کیلومتری زمین حوالی مردهک شهرستان عنبرآباد در جنوب استان کرمان را لرزاند اظهار داشت: این زمین لرزه در طول جغرافیایی 57.96 و عرض جغرافیایی 28.26 به وقوع پیوسته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه بلافاصله پس از وقوع زلزله دو تیم ارزیاب جمعیت هلال احمر برای بررسی خسارات احتمالی این زمین لرزه به منطقه اعزام شدند گفت: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده این زلزله هیچ گونه خسارت جانی و مالی و نداشته است.

محمود قانعی‌فرد فرماندار رودبار جنوب در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به وقوع زلزله 4.5 ریشتر در حوالی مردهک در جنوب استان کرمان اظهار داشت: کانون این زمین لرزه در 25 کیلومتری رودبار بوده است.

فرماندار رودبار جنوب با بیان اینکه این زمین لرزه در ساعت 22 و 10 دقیقه امشب به وقوع پیوسته افزود: تاکنون خسارت جانی و مالی از این زمین لرزه از سوی دهیاران این شهرستان گزارش نشده است.

محمد سالاری بخشدار جبالبارز جنوبی نیز در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه زمین لرزه 4.5 ریشتری امشب در 22 کیلومتری مردهک به وقوع پیوسته گفت: تاکنون گزارشی از خسارات احتمالی این زلزله از سوی دهیاران مناطق مختلف گزارش نشده و تمامی دهیاران در حال آماده باش هستند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت