آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها

کد خبر: 1048595

مدیر مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه محور کندوان تا ساعت 17:00 امروز مسدود است، گفت: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.

خبرگزاری فارس:علی اکبر آشوری ، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

‌* آزادراه های کرج-تهران و کرج-قزوین پرترددترین جاده های کشور در شبانه روز گذشته

وی بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه ‌کرج-تهران با 115 هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با 108 هزار تردد و آزادراه قزوین-کرج با 100 هزار تردد ثبت شد.

* کاهش 4.3 درصدی تردد جاده ای در شبانه‌روز گذشته

مدیر مرکز مدیریت راه ها اضافه کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2318 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 4.3 درصد کاهش نشان می‌دهد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* 13 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

آشوری اظهار داشت: محور ایرانخواه - تکاب، واقع در استان کردستان از 11 بهمن 99 تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی گفت: در حال حاضر جاده پونل-خلخال، جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی شمشک-دیزین، محور رامیان-اولنگ-شاهرود، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، محور وازک-بلده در مازندران و جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راه ها اضافه کرد: همچنین محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور سروآباد-پاوه، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 و محور گنج نامه-تویسرکان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* انسداد کندوان تا ساعت 17 امروز

آشوری اظهار کرد: طبق اطلاعیه های قبلی محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن در استان مازندران تا 12 اسفند 99 از ساعت 8 تا 17 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به‌ دلیل اجرایی عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر، حدفاصل کیلومتر 5 تا 15 مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

* تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه

وی اظهار داشت: همان طور که گفته شد محور کندوان تا ساعت 17:00 امروز مسدود است و دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.

مدیر مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

* ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین و آزادراه قزوین-کرج

وی از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا مهرویلا و پلیس راه مهرشهر تا گلدشت خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس سنگین است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت