محدودیت ترافیکی جاده‌ها در پایان هفته

کد خبر: 1049173

با توجه به پیش‌بینی بارش برف و باران، رخداد مه، کاهش دید افقی و وزش باد شدید در جاده‌های چندین استان از فردا، مردم حتما از سفر غیرضروری خودداری کنند و در صورت ضرورت سفر، خودرو به تجهیزات گرمایشی و زنجیرچرخ مجهز باشد.

 خبرگزاری فارس: با توجه به ورود سامانه بارشی و بروز تغییرات جوی در برخی استان‌ها از امشب، ‌روز آینده در استان‌های کرمانشاه، جنوب آذربایجان غربی، کردستان، شمال ایلام و لرستان، بارش برف و باران، رخداد مه، کاهش دید افقی و وزش باد شدید و در مناطق جنوبی بارش باران و رعد و برق و در مناطق مستعد وقوع تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

روز آینده بارش برف و باران در محورهای هراز و کندوان و بارش باران در آزادراه قزوین رشت پیش‌بینی شده است.

در این راستا سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تمهیداتی جهت گشت‌زنی ناوگان راهداری، هماهنگی برای استقرار ماشین آلات راهداری و آمادگی کامل راهدارخانه ها اندیشیده است.

Yc8OI3tlnSl3

 

توصیه می شود مردم در کنار آن که از سفرهای غیرضروری در این مدت خودداری کنند، حتما در صورت ضرورت سفر، آخرین اطلاعات وضعیت راه‌ها را پیش از سفر از سامانه ۱۴۱ دریافت کنند.

رانندگان توجه کنند در هنگام رانندگی احتیاط لازم به عمل آید ضمن آنکه رانندگان محورهای سردسیر و کوهستانی حتماً تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

 

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت