زنده زنده سوختن مرد تهرانی در مغازه متروکه

کد خبر: 1049251

ملکی درباره آتش سوزی یک مغازه در خیابان پیروزی و جان باختن یک سالمند توضیحاتی داد.

باشگاه خبرنگاران: جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: ساعت ۶:۰۸ دقیقه صبح امروز یک مورد آتش سوزی در یک مغازه به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران به آدرس خیابان پیروزی خیابان شکوفه خیابان درودیان اعلام شد.

وی ادامه داد: آتش نشانان ایستگاه شماره ۳ در مدت زمان ۳ دقیقه به محل آتش سوزی رسیدند و به محض رسیدن مشاهده کردند که در یک منزل قدیمی دو طبقه، در طبقه همکف یک باب مغازه قدیمی ۲۵ متری بوده که  کسب و کاری هم در این مغازه انجام نمی‌شده است.

ملکی گفت: در طبقه دوم یک خانواده چهار نفره شامل پدر و مادر و دو فرزند سکونت داشتند که دود به بالا سرایت کرده بود و در همان ابتدای حادثه توسط عوامل آتش نشانی هر ۴ نفر ساکن این خانه به سلامت از منزل خارج شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران افزود: با بالا زدن کرکره مغازه حجم زیادی از دود و آتش خارج شد که در حین عملیات اطفاء و جستجو‌ها نیرو‌ها با مردی مسن که کاملاً سوخته بود مواجه شدند که به گفته همسایه‌ها این مغازه محل زندگی وی بود و حجم زیادی از لباس، کارتن و مواد مستعمل نیز در آن نگهداری می‌شد. به گفته اهالی این مرد حدوداً ۹۰ سال سن داشت.

وی تصریح کرد: این مرد مسن کاملاً اسیر آتش شده بود و بعد از پیدا شدن وی به تایید عوامل اورژانس مشخص شد که فوت کرده است و علت دقیق فوت توسط کارشناسان در دست بررسی است و با همت آتش نشانان از سرایت آتش به واحد‌های کناری جلوگیری شد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت