سردار رحیمی: مشکل امنیتی، انتظامی و ترافیکی نداشته‌ایم

کد خبر: 1050299

رئیس پلیس پایتخت از حضور گسترده موتورسواران و خودرو سواران در مسیرهای منتهی به میدان آزادی خبر داد و گفت: با تمهیدات پیش بینی شده هیچ مشکل امنیتی، انتظامی و ترافیکی نداشته ایم.

خبرگزاری فارس:  سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در خصوص آخرین تمهیدات پلیس تهران برای تامین امنیت و نظم راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام کرد: از ساعت اولیه راهپیمایی امروز شاهد حضور گسترده و شور انقلابی مردم چه به صورت پیاده و رژه موتوری و خودرویی بوده ایم.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه حضور گسترده خودروها و موتورها در ۱۲ مسیر اصلی اعلام شده حکمفرماست، تصریح کرد: در تمام مسیرها تمهیدات امنیتی، ترافیکی و انتظامی لحاظ شده و همکاران بنده از صبح تاکنون در مکانهای پیش بینی شده حضور فعال و صد در صدی دارند.

وی به حجم گسترده خودرو سواران و موتورسواران در محورهای منتهی به میدان آزادی و به‌خصوص انقلاب به آزادی اشاره و اعلام کرد: خوشبختانه تا این لحظه هیچ مشکل امنیتی و انتظامی نداشتیم.

وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص اینکه ماموران پلیس تا چه ساعتی در معابر حضور فعال خواهند داشت اعلام کرد: تا دو ساعت بعد از اتمام راهپیمایی و عادی شدن وضعیت ترافیکی ماموران ما همچنان در معابر خواهند بود.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: بعد از اتمام راهپیمایی و عادی شدن وضعیت ترافیک ماموران بنابر بر وظایف روزانه به ماموریت‌های خود ادامه خواهند داد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت