ماجرای فیلم درگیری ۳ جوان در فضای مجازی

کد خبر: 1050977

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس با اشاره به انتشار فیلمی از یک درگیری در ارتفاعات شهرستان مرودشت، به تشریح جزئیات این ماجرا پرداخت.

خبرگزاری ایسنا: سرهنگ کاووس محمدی گفت: روز ۲۴ بهمن سه جوان در دامنه کوه رحمت‌آباد شهرستان مرودشت با یکدیگر درگیر شده و یکی از این افراد به پائین کوه سقوط می‌کند و فیلمی از این حادثه در فضای مجازی منتشر می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از پلیس فارس، محمدی گفت: ماموران پلیس با اطلاع از حادثه سریعا به محل مورد نظر اعزام و در بررسی‌ها متوجه می‌شوند که هر سه جوان از اهالی روستایی در شهرستان مرودشت بوده‌اند که به دلیل اختلاف با یکدیگر درگیر شده و یکی از آنان از کوه سقوط کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مصدوم این حادثه به موقع توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شده است، حال عمومی مصدوم را خوب اعلام و اضافه کرد: ضاربان قبل از حضور ماموران پلیس، از محل متواری شده بودند.

محمدی گفت: با هماهنگی مقام قضایی، خودروی ضاربان توسط پلیس توقیف شده و هر ۲ ضارب که جوانانی ۲۵ و ۲۶ ساله هستند، شناسائی شده‌اند و به زودی دستگیر می‌شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس محسوب می‌شود، گفت: پلیس با هرگونه هنجارشکنی، برخوردی قانونی و قاطع داشته است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت