جزئیات آتش‌سوزی در شرکت نیشکر هفت‌تپه

کد خبر: 1051036

فرماندار شوش در تشریح جزئیات حریق در هفت‌تپه گفت: این حادثه عصر امروز بر اثر آتش گرفتن تسمه یکی از کمپرسورهای این کارخانه رخ داد که با وقوع این آتش‌سوزی‌، آتش‌نشانان در محل حادثه حاضر و مشغول مهار آتش شدند.

خبرگزاری تسنیم: به علت حریق در کمپرسور نیروگاهِ قدیم شرکت هفت تپه،‌‌ آتش‌سوزی مهیبی این شرکت‌ را عصر امروز فرا گرفت‌ که پس از تلاش چند ساعته حریق کاملا مهار شد‌ و دودِ منتشر‌شده بیشتر مربوط به استفاده از پودر و گاز برای خاموش کردنِ آتش بوده است.

با توجه به استفاده از آب برای خاموش کردنِ این نوع آتش‌گرفتگی امکانپذیر نبود، برای رعایت مسائل ایمنی ‌از پودر برای اطفای حریق استفاده ‌شد.

کارشناسانِ این شرکت به خبرنگار تسنیم گفتند که آتش‌سوزی امروز خللی در خط تولیدِ شرکت نیشکر هفت تپه وارد نمی‌کند.

فرماندار شوش نیز در تشریح جزئیات این حریق گفت‌: این حادثه عصر امروز  بر اثر آتش گرفتن  تسمه یکی از کمپرسورهای  این  کارخانه رخ داد که با وقوع این آتش‌سوزی‌، آتش‌نشانان در محل حادثه حاضر و مشغول مهار آتش شدند.

عدنان غزی ‌با اشاره به اینکه در این حادثه خوشبختانه به کسی آسیبی وارد نشده است‌، افزود: علی‌رغم این حادثه، وقفه‌ای در تولید این شرکت نیشکر هفت تپه ایجاد نشد.

گفتنی است، پیش از این در فصل تابستان شدت گرمای هوا سبب شد تا حرارت در قسمت بلت شکر خام بشدت بالا برود و باعث آتش سوزی در این قسمت خطرناک در طبقه دوم کارخانه نیشکر شود.و قبل‌تر نیز قسمتِ خوراک دام نیز سابقه‌ی آتش گرفتن را داشت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت