ماجرای تیراندازی و فوت یک نفر در تجمع امروز بازنشستگان

کد خبر: 1051057

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان تیراندازی و فوت یک نفر در تجمع امروز بازنشستگان در شهر اصفهان را تکذیب کرد.

خبرگزاری مهر: ظهر امروز تعدادی از بازنشستگان تأمین اجتماعی رو به روی اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان در خیابان عباس آباد تجمع کرده بودند. اما طی چند ساعت اخیر پس از این تجمع ویدئویی در فضای مجازی با ادعای برخورد نیروی انتظامی با تجمع کنندگان و تیراندازی منجر به فوت یکی از افراد حاضر در این تجمع منتشر شده است. جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر این موضوع را تکذیب کرد.

سرهنگ محمدرضا هاشمی در ادامه با بیان اینکه امروز از یگان ویژه در تجمع مربوط به بازنشستگان استفاده نشده است، ابراز داشت: انتشار این فیلم و نسبت دادن آن به اصفهان اقدامی است که توسط دشمن انجام شده است.

همچنین رئیس پلیس فتای استان اصفهان نیز در این ارتباط به خبرنگار مهر گفت: این فیلم اصلاً مربوط به اصفهان نبوده و موضوع درگیری با ناجا و مردم نیست.

سرهنگ مصطفی مصطفوی با بیان اینکه این فیلم مرتبط با استان کرمانشاه است، ابراز داشت: این فیلم متعلق به گذشته است و این اتفاق رو به روی دادگستری کرمانشاه روی داده است نه در اصفهان.

همچنین سرهنگ علی قمیان، سخنگوی سپاه صاحب الزمان (عج) نیز در گفتگو با خبرنگار مهر این خبر را تکذیب کرد و گفت: در تجمع امروز هیچ گونه تیراندازی صورت نگرفته است.

پیگیری خبرنگار مهر از سایر نهادهای مسئول نیز به تکذیب چنین حادثه‌ای در اصفهان انجامید. با اندکی دقت در فیلم منتشر شده مشخص است که لهجه افراد حاضر در آن اصفهانی نیست و پلاک خودرویی که در تصویر دیده می‌شود نیز مربوط به استان اصفهان نیست.

گفتنی است در روزهای اخیر برخی جریان‌های سیاسی تلاش دارند با التهاب آفرینی کاذب رسانه‌ای، حضور پررنگ مردم اصفهان در مراسم ۲۲ بهمن امسال را تحت تأثیر منفی قرار دهند. انتشار چنین فیلمی را نیز می‌توان در همین راستا تفسیر کرد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت