استاندار تهران تاکید کرد

محدودیت منع تردد شبانه در تهران تمدید شد

کد خبر: 1051865

استاندار تهران بر تداوم محدودیت منع تردد شبانه در تهران تاکید کرد.

ایسنا: انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در حاشیه بازدیداز آزادراه غدیر این آزادراه را از حیث ایجاد دسترسی  برای شهروندان استان تهران کم نظیر توصیف کرد و گفت: ساخت این آزاد راه از سال ۹۴ آغاز شده که تمامی استانداردهای بزرگراهی در آن رعایت شده و از حیث پدافند غیر عامل برای استان تهران بسیار حائز اهمیت است .

وی ادامه داد: با احداث این آزادراه برای خودروهای سبک ۱۱۰کیلومتر و خودرو های سنگین ۹۵ کیلومتر کاهش مسافت را شاهدیم و ۸۵ کیلومتر آزادراه در حوزه سرزمینی استان تهران قرار دارد و در سالروز میلاد  امام علی (ع) بهره برداری می رسد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود وضعیت مدیریت کرونا در استان را بسیار شکننده توصیف کرد و افزود: با توجه به افزایش روند مراجعه سرپایی، بیماران بستری و ویژه در مراکز درمانی استان تهران در روزهای اخیر و چرخش ویروس جهش یافته انگلیسی کماکان ناگزیر به اتخاذ تدابیر هوشمند در استان تهران هستیم.

استاندار تهران ادامه داد: در خصوص عدم تردد به استان های شمالی اعمال محدودیت برای تردد شهروندان تهرانی به سایر استان ها با توجه به نتیجه پایش ها از اعمال محدودیت ها و بررسی های ستاد ملی مقابله با کرونا در صورت صلاحدید  محدودیت های  جدید از سوی ستاد ملی اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به تداوم محدودیت های کرونایی در استان تهران ادامه داد: کماکان محدودیت های شبانه (۲۱ الی ۳صبح ) و همچنین منع تردد به استانهای شمالی گیلان، مازندران و گلستان همچنین کلانشهرهای شیراز، اصفهان و مشهد و کیش و قشم که قبلا اعلام شده، ادامه دارد.

استاندار تهران ضمن قدردانی از همراهی شهروندان تهرانی در رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا تصریح کرد: نگرانی عمده ما از کاهش میزان رعایت فاصله گذاری اجتماعی به ویژه در حمل و نقل عمومی نظیر مترو و اتوبوس است و زمانی که عادی انگاری شرایط تلقی شود مدیریت این بیماری در استان تهران دشوار خواهد شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت