ماجرای تیر خوردن دختر جوان در تعقیب و گریز پلیس

کد خبر: 1055476

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ماجرای تیر خوردن دختری جوان در جریان تعقیب و گریز پلیس با سارقان در منطقه سردار جنگل را تشریح کرد.

خبرگزاری تسنیم:  سردار حسین رحیمی پیش از ظهر امروز در حاشیه چهل و دومین مرحله از طرح رعد که توسط پلیس پیشگیری تهران به اجرا درآمد، در جمع خبرنگاران درباره فیلم‌های منتشر شده مبنی بر تیر خوردن دختری جوان در یک تعقیب و گریز پلیسی اظهار کرد: همکاران من در کلانتری 140 باغ فیض پس از بررسی پلاک یک خودرو، متوجه سرقتی بودن آن شدند و تعقیب و گریز طولانی با سارقان انجام شد.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: در جریان این تعقیب و گریز هم از سمت پلیس و هم از سمت متهمان تیراندازی صورت گرفت، در این بین یک دخترخانم جوان که همراه با مادرش در خیابان حضور داشت، مجروح شد که همکاران بنده به علت مجروح شدن این خانم به سرعت تعقیب و گریز را رها کرده و این دختر جوان را به بیمارستان رساندند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: دیشب آخرین وضعیت این دختر جوان را جویا شدیم که حال وی رو به بهبود است، همچنین خانواده این دختر مراتب تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری نیروهای انتظامی را داشتند؛ ما به دنبال سارقان هستیم و اطلاعاتی خوبی را از آنها به دست آورده‌ایم.

رحیمی متذکر شد: این موضوع که عنوان می‌شود این دختر خانم و مادرش توسط سارقان گروگان گرفته شده بودند، صحت ندارد و خانواده وی در ابتدا کمی احساسی صحبت کردند.

وی خاطرنشان کرد: به محض اطلاع از این حادثه دستور دادم که این دختر جوان با هزینه نیروی انتظامی و بهترین پزشکان درمان شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت