مردم در روز‌های پایانی سال به بهشت زهرا نروند

کد خبر: 1055750

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از شهروندان درخواست کرد تا با توجه به وجود شرایط کرونایی زیارت اهل قبور را در طول ایام سال انجام دهند و در روز‌های پایانی سال به بهشت زهرا مراجعه نکنند.

خبرگزاری میزان: سعید خال با اشاره به وجود شرایط کرونایی در کشور گفت: بهشت زهرای تهران سالی بسیار سخت و طاقت فرسایی را سپری کرده است و با توجه به شیوع کرونا و بحران این بیماری در جهان وکشورمان قطعا باید نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی تلاش ویژه‌ای را در دستور کار قرار دهیم. مردم کشور ما به زیات اهل قبور علاقمند هستند، اما می‌خواهم خواهش ویژه‌ای به شهروندان داشته باشم که در آخر سال به بهشت زهرا مراجعه نکنند تا ازدحامی نداشته باشیم.

مدیر عامل بهشت زهرا (س) افزود: تهران در شرایط سخت و شکننده‌ای قرار دارد و اگر رعایت پروتکل‌های بهداشتی را مدنظر قرار ندهیم به روز‌های سخت بازمی‌گردیم. در این میان توصیه‌های مقام معظم رهبری، وزیر بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا نیز بر رعایت پروتکل‌ها و جلوگیری از هر گونه تجمع است. برهمین اساس نیاز است که شهروندان زیارت اهل قبور را به طول ایام سال موکول کنند.

وی ادامه داد: شاهد بودیم که در فروردین سال جاری هنگامی که آمار کرونا بالا رفت مردم با مشارکت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کاهش شرایط سخت را رقم زدند، ولی بار دیگر در آبان ماه شرایط سخت و سیاه شد؛ لذا امروز نیاز است که همه شهروندان در حفظ شرایط موجود مشارکت داشته باشند.

خال تاکید کرد: امروز همت همه شهروندان را می‌طلبد که در آخرین پیک این گردنه خطرناک بتوانیم در مدیریت این بیماری موفق باشیم. بی تردید اگر این همت رقم بخورد سال آینده را با شرایط بهتری آغاز می‌کنیم.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت