چند پلیس در سال ۹۹ به شهادت رسیدند؟

کد خبر: 1056322

رئیس پلیس کشور گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۶۰ نفر از مأموران نیروی انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند که متولدین دهه ۷۰ و ۸۰ بودند.

خبرگزاری تسینم: سردار حسین اشتری در آیین نکوداشت هزار و 500 شهید فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: به فرموده امامین انقلاب اجر و پاداش زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، کمتر از شهادت نیست، شهدای گرانقدر نیازمند برگزاری این قبیل مراسم نیستند بلکه با برگزاری این مراسم می‌خواهیم بگوییم که به یاد شهدای عزیز و والامقام هستیم.

رئیس پلیس کشور افزود: امروز مسئولیت سنگینی را در کشور امام زمان (عج) و نایب برحق ایشان امام خامنه‌ای عزیز"مدظله العالی" برعهده داریم و نیازمند یاری و دعای خیر شهیدان و خانواده های گرانقدر آنها هستیم.

وی با بیان اینکه شهدا به دنبال کسب جایگاه و ثروت‌اندوزی نبودند و تنها در راه خدا جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند، تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 60 نفر از مأموران نیروی انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند که متولدین دهه 70 و 80 بودند و تنها هدف آنها خدمت‌رسانی به مردم، برقراری امنیت و رضایت خداوند بوده است.

این مقام ارشد انتظامی با تأکید بر اینکه "امنیت" برای هرکشور و جامعه‌ای بالاترین نعمت است، تصریح کرد: امروز حافظان امنیت کشور، فرزندان شما در نیروی انتظامی هستند و نیروی انتظامی نیز این افتخار را دارد که حافظ ارزشهای انقلاب و مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران و همچنین حافظ جان، مال و ناموس مردم است.

اشتری ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز "مدظله العالی" امروز بهترین تجارت را شهدا کردند و جایگاه رفیع و والایی را به دست آورده‌اند، از این رو هر زمان در هر حوزه کاری به مشکلی برخورد کردیم با توسل به شهدا گره از کارمان باز شده است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه این نیرو در طول دفاع مقدس هشت هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرد، گفت: پس از جنگ نیز نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت و مقابله با اشرار مسلح، پنج هزار شهید تقدیم نظام کرده است.

وی متذکر شد: افتخار می‌کنیم که خادم شهدای گرانقدر هستیم، امروز کشور‌های ابرقدرت برای جلوگیری از حرکت جمهوری اسلامی ایران فعالیتهای زیادی در منطقه انجام می‌دهند اما به نتیجه نمی‌رسند و دلیل آن، خون شهدا و دعای خانواده شهدا است، ان‌شاءالله بتوانیم ادامه‌دهنده راه شهیدان باشیم تا شرمنده این عزیزان نباشیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت