ماجرای تخریب شیشه‌های ایستگاه‌های اتوبوس و خودروهای اداری در تهران!

کد خبر: 1056337

رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت دو شرور خبر داد که برای افزایش فالوورهای خود در شبکه‌های اجتماعی، اقدام به تخریب اموال عمومی می‌کردند.

به دنبال گزارشهای مردمی مبنی بر فعالیتهای خرابکارانه از قبیل شکستن شیشه چند ایستگاه اتوبوس، تعدادی از خودروهای اداری و سازمانی توسط افرادی ناشناس در یکی از مناطق جنوب غرب تهران، موضوع در دستور کار تیمی از مأموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران برزگ قرار گرفت.

تیم عملیاتی پلیس امنیت با این فرضیه که عوامل این ناامنی‌ها متأثر از جو حاکم بر فضای مجازی دست به این اقدام مجرمانه زده‌اند پس از شناسایی متهمان اقدام به رصد پیچ اینستاگرامی آنها کرده و با هماهنگی قضائی تحقیقات خود را در این رابطه آغاز کردند.

تیم رسیدگی به پرونده پس از تحقیقات گسترده میدانی سرانجام محل اختفای یکی از متهمان را در حوالی خیابان 30متری جی شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی منتقل کرد.

متهم در بررسی‌های به عمل آمده به جرم خود اعتراف و همدست خود را نیز معرفی کرد که مأموران پلیس با اطلاعات به دست آمده مخفیگاه متهم دیگر این پرونده را شناسایی و این فرد شرور را در محدوده خیابان هاشمی دستگیر کردند.

سرهنگ صادق قره‌باقری؛ رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: کارشناسان خسارت وارده به اموال عمومی تخریب شده توسط این افراد را حدود یک میلیارد ریال تخمین زده‌اند.

این مقام انتظامی از معرفی متهمان به دادسرا خبر داد و خاطرنشان کرد: این افراد تحت‌تأثیر تبلیغات غلط و کذب کانالهای تلگرامی و صفحات اینستاگرامی قرار گرفته و به تأسی از این تبلیغات شیطانی، دست به چنین اقدامات مجرمانه‌ای زده‌اند که لازم است والدین نظارت بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت