هشدار سردار رحیمی به بازداشتی‌های نوروز

کد خبر: 1056747

رئیس پلیس تهران بزرگ از ۲۲ انفجار مرتبط با حوادث چهارشنبه پایان سال خبر داد و گفت: اگر شروری در تعطیلات نوروز دستگیر شود تا پایان تعطیلات آزاد نمی‌شود.

خبرگزاری مهر:  سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در جمع خبرنگاران در رابطه با آخرین جزئیات از وضعیت پایتخت در چهارشنبه پایان سال اظهار کرد: ماموران پلیس از ساعت ۱۵ امروز در اقصی نقاط تهران حضور گسترده دارند اما متاسفانه به این لحظه گزارشات خوبی دریافت نکردیم.

وی افزود: ۲۵ مورد انفجار و تخریب تا به این لحظه در تهران داشتیم که در پی این حوادث، ۲۲ نفر مصدوم، ۵ نفر قطع عضو و ۵ نفر از ناحیه صورت و چشم دچار آسیب شده‌اند.

رئیس پلیس پایتخت افزود: حوادث مرتبط با چهارشنبه پایان سال را در خیابان‌های اصلی کمتر و در کوچه پس کوچه‌ها بیشتر شاهد هستیم. امسال نسبت به سال گذشته وضعیت خوبی در رابطه با حوادث چهارشنبه پایان سال نداریم اما نسبت به سالهای قبل‌تر وضعیتمان بهتر شده است.

رئیس پلیس پایتخت هشدار داد: افرادی که در ایام نوروز و تعطیلات بخواهند شرارت کنند و نظم و امنیت را دچار اخلال کنند بدانند که پلیس آنها را بازداشت و تا آخر تعطیلات نزد خود نگه می‌دارد.

سردار رحیمی در پایان گفت: مردم اگر مشکلی را در ایام تعطیلات نوروز در نقطه‌ای از شهر دیدند که در آن نقطه پلیس حضور نداشت حتماً با ۱۱۰ تماس بگیرند و پلیس را فرا بخوانند.

 

برقراری ۳۷۴۰ تماس با پلیس ۱۱۰/ اعلام ۷۵ فقره آتش سوزی در پایتخت

رئیس پلیس پایتخت از برقراری ۳۷۴۰ تماس شهروندان با سامانه پلیسی ۱۱۰ خبر داد.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به آخرین آمار تلفات و مصدومیت های حاصل از انفجارات چهارشنبه آخر سال در پایتخت اشاره و اظهار داشت: تاکنون 3740 مورد تماس مردمی با مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ داشته‌ایم که براین اساس75 مورد آتش سوزی،37 نفر مجروح،12 نفر دچار آسیب از ناحیه چشم و 13 نفر دچار سوختگی شده آمد.

فرمانده انتظامی پایتخت با این با اعلام این مطلب که در این رابطه چندین نفر دستگیر و چندین دستگاه خودروی متخلفان توقیف شده است خاطرنشان کرد: خوشبختانه تا این لحظه هیچ مورد فوتی نداشته ایم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت