پیداشدن سر بریده در واگن قطار خبرساز شد!

کد خبر: 1057688

پیداشدن سر بریده انسان در یک قطار مسافربری در هند خبرساز شد.

باشگاه خبرنگاران: در اتفاقی هولناک سربریده شده یک انسان در یکی از قطار‌های مسافربری هند پیدا شد. در این اتفاق که روز چهارشنبه رخ داد پلیس محلی سر بریده شده یک مرد را در داخل واگن قطاری در شهر بمبئی پیدا کرد. پیدا شدن سر بریده شده در یکی از ایستگاه های قطار شلوغ شهر بمبئی موجب ترس و وحشت مسافران حاضر در ایستگاه شد.

ماموران پلیس حین بازرسی متوجه لکه‌های خونی شدند که روی درب قطار ریخته شده بود. «سونیل پاتیل»، افسر ارشد پلیس گفت که آن‌ها خون و موی این مرد را در داخل واگن پیدا کردند. به دنبال این اتفاق تیمی از ماموران پلیس جستجو‌های خود را برای پیدا کردن جسد قربانی آغاز کردند. ماموران پلیس پس از جستجو‌های بسیار جسد قربانی را در نزدیکی یک تیربرق در امتداد ریل قطار پیدا کردند.

تحقیقات اولیه نشان می‌داد که قربانی با قطار محلی در حال سفر به «آمبرناس»، شهری در حدود ۳۰ مایلی شرق بمبئی بود. بنا به گفته پلیس احتمالا قربانی در قسمتی از قطار سوار بوده که هنگام حرکت با تیربرق برخورد کرده و سر وی از تنش جدا شده است.

«پاتیل» در این باره به یکی از رسانه‌های محلی گفت: ما بررسی‌ها روی فیلم‌های دوربین مدار بسته را انجام داده ایم و شناسایی هویت قربانی در حال انجام است. گفتنی است؛ شبکه ریلی بمبئی، شلوغ‌ترین سیستم قطار مسافربری در جهان است که روزانه بیش از ۷.۵ میلیون مسافر را جابجا می‌کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت