علت حمله به کارمند بخشداری بندرامام چه بود؟

کد خبر: 1058171

بخشدار بندر امام خمینی با رد گروگانگیری گفت: فردی که دارای پرونده قضایی بود برای حل دعاوی حقوقی در محل بخشداری اغتشاش ایجاد می‌کند که با حضور نیروی انتظامی دستگیر شد.

خبرگزاری تسنیم: حجت اله خسروی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در بندر امام خمینی(ره) اظهار داشت: صبح امروز فردی به بخشداری بندر امام خمینی(ره) مراجعه می‌کند و خواستار رسیدگی به پرونده قضایی در خصوص یک دعاوی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) می‌شود.

وی افزود: پس از استماع صحبت‌های این فرد توسط کارمندان بخشداری وی خواستار دیدار با بخشدار می‌شود که در آن زمان بنده در بخشداری حاضر نبودم، این فرد در همان لحظه سلاح سردی که با خود همراه داشت مسئول امور اجتماعی بخشداری را تهدید می‌کند و درخواست می‌کند مسئولان برای رسیدگی به پرونده قضایی در محل حاضر شوند.

بخشدار بندر امام خمینی(ره) گفت: با حضور نیروی انتظامی و مقامات قضایی وی در محل بخشداری دستگیر می‌شود و برای طی مراحل قضایی به مقامات مربوطه تحویل داده شد.

وی بیان کرد: این فرد 3 سال پیش قطعه زمینی را در محدوده منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) تصرف می‌کند، منطقه ویژه از وی شکایت می‌کند و در بررسی قضایی وی محکوم می‌گردد، در دادگاه تجدید نظر نیز مجدد وی محکوم می‌شود.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت