عضو متواری شورای شهر پرند دستگیر شد

کد خبر: 1058549

رئیس دادگستری رباط‌کریم: آخرین عضو متواری شورای شهر پرند دستگیر و تمامی ۵ عضو سابق شورای شهر پرند دستگیر شده و جهت مجازات قانونی به زندان معرفی شدند.

رئیس دادگستری رباط کریم از دستگیری و معرفی ۵ عضو سابق شورای شهر پرند به زندان خبر داد.

به گزارش مهر، محمدرضا قویدل ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت دستگیری‌ها در شورای شهر پرند اظهار داشت: با پیگیری‌های دادستانی شهرستان و همراهی اداره اطلاعات، تمامی ۵ عضو سابق شورای شهر پرند دستگیر و جهت تحمل مجازات قانونی به زندان معرفی شدند.

قویدل با قدردانی از اقدامات انقلابی دادستان و سربازان گمنام امام زمان (عج)، افزود: دادستان شهر از هیچ کوششی برای مبارزه با فساد دریغ نخواهند کرد و در سالی که با ولادت حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی آغاز و پایان خواهد یافت نیز با قدرت بیشتری، برخورد با چپاولگران ثروت‌های عمومی را ادامه خواهند داد و ان شاالله در آینده نزدیک نیز اخبار نوید بخشی به اطلاع مردم عزیز خواهند رساند.

وی با تاکید بر اینکه از همه مسئولین درخواست می‌نمایم تا ضمن حمایت از اقدامات دادستان از هرگونه اظهار نظر و گمانه زنی تا قبل از صدور حکم قطعی خودداری کنند، افزود: چراکه این موضوع موجبات سوءاستفاده دشمنان اسلام و انقلاب و مردم را فراهم می‌آورد.

رئیس دادگستری رباط کریم عنوا ن داشت: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات، ضمن دعوت از تمامی مردم برای مشارکت حداکثری، توصیه می‌نمایم به انتخاب افراد مؤمن، انقلابی، مردمی، قانون گرا، فساد ستیز اقدام نموده و دست کسانی را که همچون شورای سابق پرند قصد سو استفاده از اعتماد و سرمایه مردم را دارند کوتاه کنند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت