استانداری تهران: هیچ صفی برای خرید مرغ وجود ندارد!

کد خبر: 1058718

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به عرضه گسترده مرغ در تهران از عادی شدن شرایط بازار مرغ در تهران و عدم وجود صف برای خرید مرغ خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: حشمت الله عسگری با اشاره به بازدید از میادین سطح شهر در زمینه توزیع مرغ اظهار کرد: خوشبختانه با عرضه گسترده مرغ، بازار به شرایط عادی بازگشته و دیگر هیچ صفی برای خرید مرغ وجود ندارد.

وی ادامه داد: روز گذشته هزار و 100 تُن مرغ وارد استان تهران شد و امروز نیز بالغ بر هزار و 400 تُن مرغ وارد استان شده است که از این میزان 300 تُن به شهرستان‌ها داده شده و 300 تُن نیز به میادین سطح شهر داده شده و مابقی نیز حدود 900 تُن در اختیار واحدهای صنفی سطح شهر تهران قرار گرفته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: در روزهای گذشته محدودیت داشتیم و برای هر واحد صنفی 500 کیلوگرم تا یک تُن مرغ در نظر گرفته می‌شد که امروز به دلیل وفور مرغ کل محدودیت‌ها برداشته شد و هر واحد صنفی به هر میزان که مرغ بخواهد می‌تواند در میدان بهمن تحویل بگیرد.

وی تأکید کرد: پیش بینی شده در صورت مازاد، مرغ توسط دولت خریداری شود و منجمد شود. بر اساس گزارش‌ها و بازدید انجام شده امروز از سطح میادین شهر هیچ صفی در میادین نداریم و به این ترتیب بازار مرغ به حالت عادی بازگشته است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت