تصادف مرگبار سوزوکی با ایسوزو در بزرگراه آزادگان +عکس

کد خبر: 1058922

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: در ساعت ۱۲:۰۶ امروز یک مورد تصادف در بزرگراه آزادگان مسیر شرق به غرب بعد از بلوار خلیج فارس اعلام شد که در این تصادف ۲ نفر جان باختند.

خبرگزاری مهر: جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار داشت: در ساعت ۱۲:۰۶ امروز یک مورد تصادف در بزرگراه آزادگان مسیر شرق به غرب بعد از بلوار خلیج فارس به سامانه آتش نشانی اعلام می‌شود. آتش نشانان سریعاً از دو ایستگاه به محل اعزام می‌شوند و مشاهده می‌کنند که یک دستگاه خودروی شاسی بلند سوزوکی با سه سرنشین به دلایل نامشخصی با یک خودروی ایسوزو برخورد کرده و به شدت آسیب دیده است.

وی افزود: سقف و قسمت جلو و اتاق‌های خودروی سوزوکی کاملاً جدا شده و راننده که یک آقای ۶۰ ساله بود در داخل خودرو محبوس شده است.

joLh4lHOlEYF

ملکی تصریح کرد: دو سرنشین دیگر که خانم بود، عابرین پیاده قبل از رسیدن عوامل امدادی آنها را خارج می‌کنند اما یکی از خانم‌ها که ۳۰ ساله بود به دلیل شدت جراحات وارده و با تأیید عوامل اورژانس جان خود را از دست می‌دهد.

وی افزود: آتش نشانان سریعاً عملیات امداد و نجات را برای خارج کردن راننده ازخودرو آغاز و راننده را به بیرون منتقل می‌کنند که متأسفانه این فرد نیز جان خود را از دست می‌دهد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی در پایان خاطرنشان کرد: خانم دیگر حدود ۵۰ سال سن داشت که تحویل عوامل اورژانس داده شد. محل حادثه ایمن سازی شد و ترافیک به وجود آمده از این حادثه مرتفع گردید.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت