ماجرای بازداشت داماد الیگودرزی +عکس

کد خبر: 1059562

دامادی که بر خلاف مصوبات ستاد مقابله با کرونا در شهرستان الیگودرز اقدام به برگزاری عروسی در شرایط قرمز شهرستان کرده بود پیش از آغاز جشن ازدواج بازداشت شد.

تسنیم: دامادی که بر خلاف مصوبات ستاد مقابله با کرونا در شهرستان الیگودرز اقدام به برگزاری عروسی در شرایط قرمز شهرستان کرده بود پیش از آغاز جشن ازدواج بازداشت شد.

در این روزهای کرونایی که روزانه بیش از 1000 نفر در استان لرستان گرفتار کرونا می‌شوند محدودیت‌های کرونایی مختلفی اعمال شده که یکی از این محدودیت‌ها جلوگیری از برگزاری هرگونه تجمع به ویژه برگزاری مراسمات عروسی و عزا است چرا که همین تجمعات کانون مهمی برای انتشار و گسترش این ویروس مُسری است.

اما متاسفانه برخی هنوز این مسئله را هنوز جدی نگرفته و در این وضعیت قرمز کرونایی اقدام به برپایی مراسمات آن هم با حضور اقوام و آشنایان می‌کنند و سلامت خود و اطرافیانشان را به خطر می‌اندازند.

بازداشت داماد

شهرستان الیگودرز در استان لرستان در وضعیت قرمز و بحرانی کرونا قرار داد و در پی این شرایط به وجود آمده بسیاری از اصناف و بازار تعطیل شده است؛ وضعیت کرونایی این شهرستان به گونه‌ای است که تمام تخت‌های بیمارستانی برای بستری بیماران کرونایی پُر شده و مسئولان پیگیر آماده کردن دانشگاه فرهنگیان برای بستری مابقی بیماران شده‌اند.

و اما در این بحران کرونا امروز خبرها حاکی از بازداشت داماد الیگودرزی در روز جشن عروسی‌اش بود، دامادی که قید کرونا را زده بود و قصد داشت جشن عروسی‌اش را با حضور مهمانانش برپا کند.

حسین صالحی دادستان الیگودرز در این رابطه گفت: دامادی که بر خلاف مصوبات ستاد مقابله با کرونا در شهرستان الیگودرز اقدام به برگزاری عروسی در شرایط قرمز شهرستان کرده بود پیش از آغاز جشن ازدواج بازداشت شد.

وی افزود: با توجه به مصوبات ستادهای ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا هرگونه تجمع و ازدحام جمعیت در قالب برگزاری مراسم عزاداری و یا عروسی ممنوع و این اقدام در همین رابطه انجام گرفته است.

دادستان الیگودرز عنوان کرد: خودروی داماد توقیف  شده و با توجه به غیربومی بودن پلاک، خودرو به مبلغ یک میلیون تومان نیز جریمه شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت