احتمال توقف اجرای طرح ترافیک تهران

کد خبر: 1060374

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: در صورتی که ستاد کرونا، توقف اجرای طرح ترافیک را در پایتخت تصویب کند، شهرداری آن را اجرا خواهد کرد.

خبرگزاری تسنیم: زهرا نژاد‌بهرام  با اشاره به پیک چهارم ویروس کرونا در اکثر شهرها و پایتخت اظهار کرد: در این زمینه باید مصوبات لازم از سوی ستاد ملی کرونا اتخاذ و از سوی مردم نیز رعایت شود تا این دوران را پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به اجرای طرح ترافیک در ایام کرونا خاطرنشان کرد: بنا بر بررسی‌های  و مطالعات صورت گرفته توسط ستاد ملی کرونا، اجرای طرح ترافیک در افزایش مبتلایان به این بیماری موثر نیست و حتی چنانچه طرح اجرا نشود منجر به افزایش ترافیک شود.

نژادبهرام ادامه داد: در ابتدای شیوع ویروس کرونا به دلیل اینکه تجربه لازم برای مبارزه و کنترل این بیماری نداشتیم اجرای طرح ترافیک متوقف شد اما همانطور که گفته شد با مطالعاتی که صورت گرفته نشان داده شد اجرای طرح اثری بر افزایش بیماری کرونا ندارد اما در هر صورت شهرداری تهران تابع تصمیمات و مصوبات ستاد ملی کرونا است و در صورتی که توقف اجرای طرح ترافیک برای جلوگیری از کرونا تصویب شود بلافاصله شهرداری آن را اجرایی خواهد کرد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران تصریح کرد: البته محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران و پیروز حناچی، شهردار تهران نیز جزء اعضای ستاد کرونا هستند و موضوعات مربوط به این ستاد را به طور ویژه پیگیری می‌کنند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد با تصویب مصوبات لازم و همکاری شهروندان تهرانی هر چه زودتر این ویروس منحوس ریشه‌کن شود و مردم به شرایط عادی زندگی خود بازگردند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت