حمله اوباش با قمه به خودروی پلیس

کد خبر: 1061205

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری پنج نفر از اوباش و عاملان نزاع ‌جمعی خبر داد و گفت: اوباش مذکور با قمه به خودروی پلیس حمله‌ور شده بود.

خبرگزاری تسنیم: سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر بازداشت اوباشی که به خودروی پلیس حمله‌ور شده بودند، در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری با اسلحه سرد و مجروحیت دو نفر از طرفین درگیری در منطقه امامزاده حسن (ع)، بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: مأموران پلیس با حضور در محل درگیری اقدامات پیشگیرانه برای کنترل اوضاع انجام دادند اما تعدادی از اراذل و اوباش با قمه به سمت گشت خودرویی پلیس حمله‌ور شده که عوامل انتظامی با استفاده تجهیزات و فنون دفاع شخصی به مقابله با برهم‌زنندگان امنیت اقدام کرده و در نهایت دو نفر از عوامل درگیری را دستگیر کردند.

وی بیان کرد: مأموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی و هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات ضربتی سه نفر از افراد مرتبط با این درگیری را شناسایی و دستگیر کرده و تحویل مرجع قضائی دادند.

به گفته این مقام انتظامی، پس از معرفی افراد دستگیر شده به مرجع قضائی برای  هر یک از متهمان، مبلغ 10 میلیارد ریال (جمعاً 50 میلیارد ریال) قرار وثیقه صادر و متهمان روانه زندان شدند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت