با تست منفی اگر علائم دارید ، بنا را برکرونای مثبت بگذارید

کد خبر: 1061531

وزارت بهداشت اعلا م کرد: در حال حاضر تعداد بستریهای با علائم کرونا که تست شان منفی بوده بیشتر از بستریهای کرونا مثبتها شده، زیرا روزهای اول فکر می کردند کرونا ندارند اما حالا کار آن ها به بیمارستان کشیده شده است.

صداوسیما: وزارت بهداشت اعلا م کرد: در حال حاضر تعداد بستریهای  با علائم کرونا که تست شان منفی بوده بیشتر از بستریهای کرونا مثبتها شده، زیرا روزهای اول فکر می کردند کرونا ندارند اما حالا کار آن ها به بیمارستان کشیده شده است.

 پزشکان نیز باید دقت کنند و بدانند برای شروع درمان اولویت علامت بیمار است، نه نتیجه تست.

مبتلایان به کرونا، نباید از داروهای شخص دیگری حتی بستگان نزدیکتان را استفاده کنید، زیرا هر دارو برای یک مرحله از بیماری است، همچنین اطلاعات در مورد بیماری در حال افزایش است و داروها هم هرچند وقت یک بار تغییر می‌کنند.

علائم خفیف رو جدی بگیرید و اگر دو روز ادامه پیدا کرد حتما به مرکز درمانی مراجعه کنید. کسانی که می گویند یک باره حالشان وخیم شده احتمالا علائم خفیف را جدی نگرفتند.

اکنون امکان ابتلای مجدد بیشتر از قبل شده است، اگر قبلاً مبتلا شدید، خصوصا بیشتر از 6 ماه از آن گذشته، خود را ایمن در نظر نگیرید، فراموش نکنید حتی اگر خودتان ایمن باشید باز ممکن است ناقل باشید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت