شوخی‌شوخی، مادری پسرش را کشت!

کد خبر: 1065207

شوخی با مادر جان پسر بجنوردی را گرفت.

رکنا: شوخی مادر و پسری تراژدی تلخی را رقم زد. پسر نوجوان می‌خواست سر به سر مادرش بگذارد و او در حال پوست کندن پیاز بود که با برگشتن مادر به عقب ناشی از ترس ناگهانی کارد تیز بر قلب پسر نشست و آخرین شوخی‌اش با بسته شدن پرونده زندگی‌اش رقم خورد.

بنا بر اظهارات یکی از اعضای شورای یک روستا در اطراف بجنورد، این ماجرای غم انگیز این گونه است که در ظهر روز حادثه مادر خانه داخل آشپزخانه مشغول پوست کندن پیاز می‌شود و پسر نوجوان هم تصمیم می‌گیرد با شوخی کردن و ترساندن او لحظات خوشی را برای اعضای خانواده ایجاد کند.

پسر نوجوان در یک لحظه در سکوت ناگهان از روی اپن آشپزخانه پشت سر مادرش می‌پرد تا او را بترساند و مادر بی‌خبر از همه جا هم به خاطر غافلگیری و ترس ناگهان به سرعت به عقب برمی گردد و در این لحظه کارد تیز در قلب پسر فرو می‌رود.

پسر جوان با چاقو مادرش کشته شد

بعد از این حادثه اعضای خانواده سریع پسر نوجوان را به بیمارستان منتقل می‌کنند اما به خاطر شدت جراحت و خون ریزی پسر نوجوان برای همیشه چشم روی خانواده به ویژه مادر می‌بندد و فوت می‌کند. به گفته عضو شورای روستای محل حادثه، به خاطر این ماجرای دردناک پلیس در جریان قرار می‌گیرد تا فرآیند آن طی شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت