مدارس این شهرها فردا شنبه تعطیل شدند

کد خبر: 1122873

بر اساس اطلاعیه آموزش و پرورش آذربایجان غربی به دلیل بارش برف و یخبندان آموزش حضوری مدارس سه شهرستان استان تعطیل است.

روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به برودت هوا و بارش برف و احتمال یخبندان، وضعیت تعطیلی آموزش حضوری مدارس در برخی مناطق استان، روز شنبه ۲۵ دی ماه در نوبت صبح به این شرح است،

چایپاره: ابتدایی شهری و تمامی مدارس روستایی

چالدران: تمامی مدارس شهری و روستایی

خوی: ابتدایی شهری و روستایی و تمامی مدارس بخش صفاییه و قطور

این اطلاعیه می‌افزاید، لازم به توضیح است امتحانات نهایی طبق برنامه به قوت خود باقی بوده و زمان برگزاری آزمون‌های داخلی در روز یاد شده متعاقباً اعلام خواهد شد./مهر

 بارش برف مدارس را به تعطیلی کشاند+جزییات فعالیت مدارس در چهارمحال و بختیاری

بارش برف در چهارمحال و بختیاری موجب تعطیلی مدارس در برخی از مناطق چهارمحال و بختیاری شد.

با توجه به بارندگی‌ سنگین برف در چهارمحال و بختیاری اداره کل آموزش و پرورش استان در پیامی فعالیت آموزشی مدارس ۱۰ شهرستان را برای فردا مورخ ۲۵ دی‌ماه، به شرح زیر اعلام کرد.

مدارس ابتدایی ناحیه ۱ و ۲ شهرستان شهرکرد فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند کرد.

 در منطقه لاران کلیه مدارس منطقه مرغملک و سودجان در کلیه مقاطع، فعالیت آموزشی خود را در فضای مجازی و به صورت غیرحضوری انجام خواهند داد و سایر مدارس منطقه فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند نمود.

در شهرستان کوهرنگ فعالیت آموزشی مدارس در همه مقاطع از طریق فضای مجازی و به صورت غیرحضوری انجام خواهد شد.

در شهرستان فارسان بخش باباحیدر فعالیت کلیه مدارس در تمام مقاطع تحصیلی، فعالیت آموزشی خود را در فضای مجازی و به صورت غیرحضوری و سایر مدارس شهرستان فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند نمود.

در شهرستان بن مدارس ابتدایی فعالیت آموزشی خود را در فضای مجازی و به صورت غیرحضوری و مدارس مقطع متوسطه اول و دوم فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند نمود.

در شهرستان اردل کلیه مدارس در کلیه مقاطع فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند نمود.

 در منطقه گندمان کلیه مدارس ابتدایی فعالیت آموزشی خود را به صورت غیرحضوری و در فضای مجازی ادامه خواهند داد.

در منطقه بلداجی کلیه مدارس در کلیه مقاطع فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند.

در منطقه میانکوه کلیه مدارس ابتدایی فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند.

فعالیت آموزشی مدارس در سایر نقاط استان مطابق روال معمول انجام خواهد شد.

 جزئیات تعطیلی مدارس استان اصفهان به علت بارش برف اعلام شد

مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با توجه به بارش رحمت الهی و احتمال مه گرفتگی و لغزندگی جاده‌های روستایی، روز شنبه ۲۵ دیماه ۱۴۰۰ برنامه آموزشی کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان چادگان بصورت مجازی برگزار می‌شود و برخی مقاطع تحصیلی فریدون‌شهر نیز کار خود را با تأخیر آغاز خواهند کرد.

محسن ژیان‌پور، مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار داشت: در پی بارش سنگین برف در مناطق غربی استان اصفهان، مدیریت آموزش و پرورش چادگان اعلام کرد: با توجه به بارش رحمت الهی و احتمال مه گرفتگی و لغزندگی جاده‌های روستایی، روز شنبه ۲۵ دیماه ۱۴۰۰ برنامه آموزشی کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان بصورت مجازی برگزار می‌شود.

وی همچنین افزود: لازم به ذکر است امتحانات نهایی مقطع متوسطه طبق برنامه برگزار می‌شود.

ژیان‌پور درباره نحوه فعالیت مدارس فریدون‌شهر نیز بیان داشت: مدارس ابتدایی شهرستان که شرایط مناسب آموزش غیرحضوری را دارند به صورت غیر حضوری فعالیت داشته و مدارس ابتدایی روستایی که شرایط مناسب آموزش غیرحضوری برای آنها موجود نیست با دو ساعت تاخیر شروع به فعالیت می‌کنند.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: لازم به ذکر است مدارس متوسطه دوره اول و دوره دوم شهرستان طبق روال عادی به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

تعطیلی برخی مدارس مازندران به دلیل بارش برف

برخی مدارس مازندران به‌علت بارش برف و برودت هوا فردا تعطیل است.

باشگاه خبرنگاران جوان ساری- روابط عمومی آموزش و پرروش مازندران در اطلاعیه ای اعلام کرد تمامی مدارس شهرستان کلاردشت شنبه ۲۵ دی ماه به‌علت بارش برف و برودت هوا  تعطیل است.

 کلاس‌های حضوری مدارس ابتدایی، امتحانات داخلی متوسطه اول و دوم و هنرستان‌های فنی وحرفه‌ای و کاردانش شهرستان کلاردشت روز شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ لغو و تاریخ برگزاری امتحانات متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بر اساس این گزارش صرفا امتحانات نهایی و داخلی مدارس بزرگسالان فردا شنبه ۲۵ دی برگزار می‌شود

خبر‌های تعطیلی مدارس استان در همین خبر اطلاع رسانی می‌شود

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها