اجتماع بزرگ امام حسنی‌ها در میدان آزادی

کد خبر: 1175299

شهردار منطقه ۹ تهران از «اجتماع بزرگ امام حسنی ها» به مناسبت سالروز وفات پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در میدان بزرگ آزادی خبر داد.

 اجتماع بزرگ امام حسنی‌ها در میدان آزادی

سیدمحمدرحیم مرتضوی، شهردار منطقه ۹ تهران اظهارداشت: اجرای برنامه‌های مناسبتی در میدان آزادی به عنوان قطب فرهنگی غرب پایتخت در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با دعوت از سخنرانان، قاریان و مداحان به نام کشور در سالروز وفات پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) برنامه ای فاخر در ورودی غربی پایتخت واقع در میدان آزادی برگزار شود.

شهردار منطقه ۹ تهران ادامه داد: اجتماع بزرگ امام حسنی‌ها به عنوان اولین و بزرگ ترین برنامه اجرایی با مضمون ذکر مصائب اهل بیت در واپسین روز های ماه صفر در سطح کشور با همکاری نهادهای مذهبی و خدمت رسان و حضور مدیران ارشد شهری و دولتی به میزبانی منطقه۹ برگزار می شود.

شهردار منطقه ۹ تهران یاد آور شد: در اجرای برنامه مذکور مناطق ۷،۱۴، ۱۶ و ۲۰ به همراه اداره کل فرهنگی شهرداری تهران یاریگر منطقه ۹ بوده، ضمن اینکه مناطق همجوار از جمله ۵، ۲، ۱۰، ۱۷، ۱۸ و ۲۱ نیز به منظور اجرای هر چه باشکوه تر  برنامه مشارکت دارند.

مرتضوی در ادامه با اشاره به برپایی موکب های فرهنگی در اطراف میدان آزادی عنوان کرد: موکب های مذهبی، سلامت محور، پذیرایی، کودک و نوجوان و مشاوره از جمله موکب هایی هستند که در خیابان های منتهی به میدان آزادی از جمله بزرگراه آیت الله سعیدی و خیابان آزادی خدمت به شهروندان را انجام می دهند.

«اجتماع بزرگ امام حسنی ها» روز جمعه یکم مهر و از ساعت ۱۶ در میدان آزادی با حضور مداحان بین المللی برگزار می‌شود.

منبع: فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها