ترافیک پرحجم درجاده کرج - چالوس

کد خبر: 1181108

ترافیک پرحجم درجاده کرج - چالوس ترافیک پرحجم درجاده کرج - چالوس کرج -ایرنا - رییس پلیس راه البرز از ترافیک پرحجم در جاده کرج - چالوس و در محدوده این استان خبرداد و از مسافران خواست با احتیاط رانندگی کنند. سرهنگ‌ پیمان کرمی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ترافیک در خط جنوبی و شمالی جاده کرج -چالوس از میدان امیرکبیر تا نوجان و درادامه در محدوده نساء تا شهرستانک پرحجم است. وی خاطرنشان کرد: اکنون وضعیت ترافیک در خط شمالی و جنوبی آزاد راه تهران - کرج - قزوین عادی گزارش شده اما پیش بینی می شود از عصر امروز به بار ترافیکی آزادراه ها نیز افزوده شود. استان البرز دارای یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است و ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

ترافیک پرحجم درجاده کرج - چالوس

رییس پلیس راه البرز از ترافیک پرحجم در جاده کرج - چالوس و در محدوده این استان خبرداد و از مسافران خواست با احتیاط رانندگی کنند.

سرهنگ‌ پیمان کرمی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ترافیک در خط جنوبی و شمالی جاده کرج -چالوس از میدان امیرکبیر تا نوجان و درادامه در محدوده نساء تا شهرستانک پرحجم است.

وی خاطرنشان کرد: اکنون وضعیت ترافیک در خط شمالی و جنوبی  آزاد راه تهران - کرج - قزوین عادی گزارش شده اما پیش بینی می شود از عصر امروز به بار ترافیکی آزادراه ها نیز افزوده شود.

استان البرز دارای یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است و ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها