انفجار شی بجا مانده از جنگ تحمیلی در دهلران با 2 کشته

کد خبر: 1181328

انفجار شی بجا مانده از جنگ تحمیلی در دهلران 2 کشته برجای گذاشت فرمانده انتظامی شهرستان دهلران گفت: انفجار شی بجا مانده از جنگ تحمیلی در حیاط خانه‌ای در دهلران 2 کشته و 2 زخمی برجای گذاشت. انفجار شی بجا مانده از جنگ تحمیلی در دهلران 2 کشته برجای گذاشت سرهنگ سید مختار باوئر فرمانده انتظامی شهرستان دهلران شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: درپی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انفجار در حیاط یک منزل مسکونی در بخش موسیان شهرستان دهلران بلافاصله واحدهای گشت انتظامی به محل اعزام شدند. وی افزود: با حضور ماموران انتظامی مشخص شد حادثه انفجار در حیاط منزل مسکونی احدی از شهروندان اتفاق افتاد که چندین تیم امدادی برای عملیات جستجو، نجات و آواربرداری در محل حادثه حضور یافتند. فرمانده انتظامی شهرستان دهلران بیان داشت: در بررسی‌های اولیه مشخص شد ۲ نفر شامل پدر، یک کودک در این منزل مسکونی سکونت داشته‌اند که به‌ علت وخامت حال و جراحت‌های ناشی از این انفجار و ریختن آوار، جان خود را از دست دادند و نیز ۲ نفر دیگر مصدوم شدند که توسط عوامل امدادی به مرکز درمانی اعزام شدند. سرهنگ باویر ادامه داد: علت اصلی حادثه دستکاری شی بجا مانده از دوران جنگ تحمیلی بوده است. انتهای پیام

انفجار شی بجا مانده از جنگ تحمیلی در دهلران با 2 کشته

 انفجار شی بجا مانده از جنگ تحمیلی در دهلران 2 کشته برجای گذاشت

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران گفت: انفجار شی بجا مانده از جنگ تحمیلی در حیاط خانه‌ای در دهلران 2 کشته و 2 زخمی برجای گذاشت.

انفجار شی بجا مانده از جنگ تحمیلی در دهلران 2 کشته برجای گذاشت

سرهنگ سید مختار باوئر فرمانده انتظامی شهرستان دهلران شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: درپی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انفجار در حیاط یک منزل مسکونی در بخش موسیان شهرستان دهلران بلافاصله واحدهای گشت انتظامی به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران انتظامی مشخص شد حادثه انفجار در حیاط منزل مسکونی احدی از شهروندان اتفاق افتاد که چندین تیم امدادی برای عملیات جستجو، نجات و آواربرداری در محل حادثه حضور یافتند.

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران بیان داشت: در بررسی‌های اولیه مشخص شد ۲ نفر شامل پدر، یک کودک در این منزل مسکونی سکونت داشته‌اند که به‌ علت وخامت حال و جراحت‌های ناشی از این انفجار و ریختن آوار، جان خود را از دست دادند و نیز ۲ نفر دیگر مصدوم شدند که توسط عوامل امدادی به مرکز درمانی اعزام شدند.

سرهنگ باویر ادامه داد: علت اصلی حادثه دستکاری شی بجا مانده از دوران جنگ تحمیلی بوده است.

انتهای پیام

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها