دستور وزیر بهداشت درباره مصدومان حادثه تروریستی شیراز

کد خبر: 1182235

وزیر بهداشت ضمن تسلیت شهادت تعدادی از هموطنان در حادثه تروریستی حمله به حرم شاهچراغ، به رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز دستور داد که رسیدگی فوری به مصدومان این حادثه را دنبال کند.

 دستور وزیر بهداشت درباره مصدومان حادثه تروریستی شیراز

 بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وقوع حادثه تروریستی در حرم مطهر احمد بن‌ موسی علیه السلام را  که منجر به شهادت و مجروحیت جمعی از زائران و هموطنان عزیز شد به پیشگاه حضرت ولی عصر ارواحناله الفدا، مقام معظم رهبری، مردم ولایت‌مدار ایران و خانواده‌های شهدای این حادثه، تسلیت گفت و از  دکتر سید وحید حسینی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خواست تا رسیدگی فوری به مصدومان این حادثه تروریستی و ارائه  خدمات درمانی سریع و مطلوب به ایشان را دنبال کند.

عین اللهی همچنین برای ارواح طیبه شهیدان والامقام این حادثه علو درجات و رضوان الهی را مسألت کرده، از رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خواست تا شخصا بر  اقدامات تشخیصی  و رسیدگی‌های درمانی به مجروحان این حادثه تروریستی تا شفای کامل آنان نظارت نماید.

گفتنی است سید وحید حسینی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز که برای شرکت در اجلاس سه روزه رؤسای دانشگاه های علوم پزشکی به تهران سفر کرده بود، امشب و به منظور  پیگیری وضعیت درمانی مصدومان حادثه تروریستی  در حرم مطهر احمد بن‌ موسی علیه السلام به شیراز بازگشت.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها